futbol sonuçları 30-10-2018
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Cosenza | 1 - 1 | 1 - 0 | Pescara | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Ascoli | 1 - 0 | 0 - 0 | Hellas Verona | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Cremonese | 0 - 1 | 0 - 0 | Venezia | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Carpi | 0 - 3 | 0 - 1 | Palermo | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Perugia | 3 - 2 | 1 - 1 | Padova | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | Spezia | ? - ? | ? - ? | Benevento | |||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Cittadella | 1 - 1 | 1 - 1 | Foggia | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 13:00 | FT | Hnk Gorica | 0 - 2 | 0 - 1 | Hrvatski Dragovoljac | ||||||
Argentina Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 00:00 | FT | San Martin San Juan | 0 - 1 | 0 - 0 | Defensa Y Justicia | ||||||
Belgium Jupiler League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Royal Excel Mouscron | 3 - 1 | 2 - 0 | Gent | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Sporting Charleroi | 1 - 0 | 0 - 0 | St-Truidense VV | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Club Brugge | 4 - 0 | 3 - 0 | Oostende | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Elfsborg | 0 - 0 | 0 - 0 | Dalkurd Ff | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Orgryte | 5 - 2 | 3 - 1 | Varbergs BoIS FC | ||||||
Copa Del Rey Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:30 | FT | CD Ebro | 1 - 2 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
30 Oct 2018 18:30 | FT | CD Lugo | 1 - 1 | 1 - 0 | Levante | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Leganes | 2 - 2 | 1 - 2 | Rayo Vallecano | ||||||
30 Oct 2018 20:30 | FT | Sant Andreu | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Madrid | ||||||
Argentina Primera B Nacional Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 00:05 | Chacarita Juniors | ? - ? | ? - ? | Gimnasia Jujuy | |||||||
30 Oct 2018 22:30 | FT | Quilmes | 0 - 1 | 0 - 0 | Agropecuario De Carlos Casares | ||||||
Portugal League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 20:15 | FT | Sporting Braga | 5 - 0 | 4 - 0 | CD Nacional | ||||||
Germany Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | Hannover 96 | 0 - 2 | 0 - 1 | Wolfsburg | ||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | Chemie Leipzig | 0 - 3 | 0 - 2 | SC Paderborn 07 | ||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | Ssv Ulm 1846 | 1 - 5 | 1 - 4 | Fortuna Dusseldorf | ||||||
30 Oct 2018 17:45 | FT | Darmstadt | 0 - 2 | 0 - 0 | Hertha Berlin | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Augsburg | 2 - 2 | 1 - 2 | Mainz 05 | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | SV Wehen Wiesbaden | 0 - 3 | 0 - 1 | Hamburger | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Heidenheimer | 3 - 0 | 2 - 0 | SV Sandhausen | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Sv Rodinghausen | 1 - 2 | 0 - 2 | Bayern Munich | ||||||
French League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 17:45 | FT | Montpellier | 0 - 3 | 0 - 0 | Nantes | ||||||
30 Oct 2018 20:05 | FT | Strasbourg | 2 - 0 | 1 - 0 | Lille | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | PSV Eindhoven | 2 - 2 | 1 - 1 | RKC Waalwijk | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | AFC Amsterdam | 1 - 0 | 0 - 0 | Oss | ||||||
30 Oct 2018 18:45 | FT | Kozakken Boys | 2 - 1 | 1 - 0 | Almere City FC | ||||||
30 Oct 2018 18:45 | FT | Sv Urk | 0 - 1 | 0 - 0 | Roda JC Kerkrade | ||||||
30 Oct 2018 18:45 | FT | Twente Enschede | 4 - 2 | 3 - 1 | Noordwijk | ||||||
30 Oct 2018 18:45 | FT | Cambuur Leeuwarden | 2 - 1 | 1 - 0 | Koninklijke Hfc | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | De Graafschap | 2 - 5 | 0 - 3 | Zwolle | ||||||
J-League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 0 | 1 - 0 | Shonan Bellmare | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Batman Petrolspor | 2 - 3 | 0 - 2 | Kasimpasa | ||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Sivas Dort Eylul Belediyespor | 1 - 1 | 1 - 0 | Denizlispor | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Kastamonuspor | 2 - 2 | 2 - 2 | Altay Spor Kulubu | ||||||
30 Oct 2018 12:00 | FT | Karagumruk | 4 - 0 | 1 - 0 | Afjet Afyonspor | ||||||
30 Oct 2018 14:00 | FT | Erzurum BB | 1 - 1 | 0 - 0 | Keciorengucu | ||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Antalyaspor | 0 - 0 | 0 - 0 | Yomraspor | ||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | Bursaspor | 1 - 1 | 1 - 1 | 1461 Trabzon Karadenizspor | ||||||
U17 European Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Italy U17 | 3 - 0 | 2 - 0 | Armenia U17 | ||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Malta U17 | 1 - 3 | 0 - 1 | Bulgaria U17 | ||||||
30 Oct 2018 12:00 | FT | Estonia U17 | 1 - 0 | 1 - 0 | Georgia U17 | ||||||
30 Oct 2018 12:00 | FT | Đan Mạch U17 | 1 - 0 | 0 - 0 | Nga U17 | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | San Marino U17 | 0 - 6 | 0 - 5 | Bắc Ireland U17 | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Thổ Nhĩ Kỳ U17 | 0 - 3 | 0 - 2 | Slovakia U17 | ||||||
30 Oct 2018 13:30 | FT | Slovenia U17 | 1 - 1 | 1 - 1 | Áo U17 | ||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Croatia U17 | 3 - 0 | 1 - 0 | Andorra U17 | ||||||
Capital One Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | AFC Bournemouth | 2 - 1 | 1 - 0 | Norwich City | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Burton Albion FC | 3 - 2 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | Leicester City | ? - ? | ? - ? | Southampton | |||||||
Indonesia Super Liga Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 06:30 | FT | Persipura Jayapura | 3 - 1 | 1 - 0 | Persebaya Surabaya | ||||||
30 Oct 2018 08:40 | FT | Persija Jakarta | 3 - 0 | 2 - 0 | Barito Putera | ||||||
30 Oct 2018 11:30 | FT | Persib Bandung | 1 - 1 | 0 - 1 | Bali United | ||||||
Qatar Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 16:25 | FT | Al-Sailiya | 0 - 1 | 0 - 1 | Al Duhail Lekhwia | ||||||
Austria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | TSV Hartberg | 4 - 3 | 2 - 1 | Wacker Innsbruck | ||||||
30 Oct 2018 19:20 | FT | Austria Wien | 3 - 1 | 2 - 1 | Floridsdorfer AC Wien | ||||||
Greee Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 13:00 | FT | OFI Crete | 3 - 0 | 2 - 0 | Niki Volou | ||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 00:00 | FT | Real Potosi | 1 - 1 | 0 - 1 | Blooming | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Ayr Utd | 3 - 0 | 0 - 0 | Alloa Athletic | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Queen of South | 1 - 2 | 0 - 1 | Greenock Morton | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Inverness C.T. | 2 - 2 | 2 - 2 | Dunfermline | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Falkirk | 1 - 1 | 1 - 0 | Ross County | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Norchi Dinamoeli Tbilisi | 2 - 0 | 2 - 0 | Samgurali Tskh | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Gagra | 1 - 0 | 1 - 0 | Telavi | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Merani Martvili | 0 - 1 | 0 - 0 | WIT Georgia Tbilisi | ||||||
Belgium - 2e Klasse Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:30 | Beerschot AC | ? - ? | ? - ? | St Gilloise | |||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Tubize | 0 - 3 | 0 - 3 | KV Mechelen | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | St Gilloise | 2 - 0 | 0 - 0 | Beerschot AC | ||||||
Colombia Copa Premier Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 00:45 | FT | Deportes Quindio | 1 - 1 | 1 - 1 | Union Magdalena | ||||||
Argentina Prim B Metropolitana Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:35 | FT | Deportivo Riestra | 0 - 2 | 0 - 1 | Estudiantes de Caseros | ||||||
Croatia Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Zadar | 1 - 3 | 1 - 2 | NK Lokomotiva Zagreb | ||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Zapresic | 2 - 1 | 1 - 1 | Astra Ploiesti | ||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Zapresic | 2 - 1 | 1 - 1 | Istra 1961 | ||||||
Norway Adeccoligaen Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Ham-Kam | 1 - 3 | 0 - 2 | Mjondalen | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 14:00 | FT | Om Medea | 1 - 3 | 0 - 1 | Usm Alger | ||||||
30 Oct 2018 15:00 | FT | Cr Belouizdad | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Bordj Bou Arreridj | ||||||
30 Oct 2018 15:59 | FT | Mc Oran | 3 - 1 | 0 - 1 | Drb Tadjenant | ||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | Paradou Ac | 3 - 0 | 1 - 0 | Mo Bejaia | ||||||
30 Oct 2018 17:00 | Mc Alger | ? - ? | ? - ? | Js Saoura | |||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | Mc Alger | 0 - 0 | 0 - 0 | Js Saoura | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Sherdor Samarqand | 4 - 0 | 2 - 0 | Yozyovon | ||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Iftixor Oltiariq | 2 - 0 | 0 - 0 | Hotira Namangan | ||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Labsa | 1 - 0 | 1 - 0 | Lokomotiv Bfk | ||||||
30 Oct 2018 10:10 | FT | Nurafshon | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Gijduvon | ||||||
Armenia Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Yerevan | 3 - 2 | 2 - 1 | Banants C | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Junior Sevan | 2 - 0 | 0 - 0 | Shirak Gjumri B | ||||||
Romania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 14:30 | FT | Hermannstadt | 3 - 0 | 1 - 0 | Voluntari | ||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | Vointa Turnu Magurele | 1 - 4 | 1 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Politehnica Iasi | 2 - 2 | 0 - 2 | Viitorul Constanta | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Crewe Alexandra | 0 - 3 | 0 - 2 | Mansfield Town | ||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Bregalnica Stip | 3 - 1 | 1 - 1 | Vardar Negotino | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Plackovica | 0 - 0 | 0 - 0 | Pehchevo | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Kozuv | 0 - 2 | 0 - 0 | Tikves Kavadarci | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Borec Veles | 4 - 0 | 2 - 0 | Detonit Junior | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Partizan Obrshani | 0 - 0 | 0 - 0 | Kamenica Sasa | ||||||
Poland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 12:00 | FT | Huragan Morag | 0 - 1 | 0 - 0 | Arka Gdynia | ||||||
30 Oct 2018 14:00 | FT | Bytovia Bytow | 0 - 3 | 0 - 2 | Slask Wroclaw | ||||||
30 Oct 2018 16:45 | FT | Rakow Czestochowa | 1 - 0 | 1 - 0 | Lech Poznan | ||||||
30 Oct 2018 17:30 | FT | Pogon Siedlce | 1 - 2 | 0 - 2 | Chrobry Glogow | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Piast Gliwice | 0 - 0 | 0 - 0 | Legia Warszawa | ||||||
England Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Nantwich Town | 2 - 1 | 2 - 0 | Warrington Town AFC | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 14:40 | FT | Al Khaleej Club | 1 - 0 | 1 - 0 | Najran | ||||||
30 Oct 2018 14:40 | FT | Hajer | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Nahdha | ||||||
30 Oct 2018 15:10 | FT | Al Tai | 0 - 1 | 0 - 0 | Al Jabalain | ||||||
30 Oct 2018 15:20 | FT | Dhamk | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Nojoom | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 14:00 | FT | Delhi Dynamos | 0 - 2 | 0 - 0 | Northeast United | ||||||
Bulgaria Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 12:00 | FT | Strumska Slava | 3 - 1 | 2 - 0 | Chernomorets Balchik | ||||||
30 Oct 2018 15:30 | FT | Dunav Ruse | 1 - 2 | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | ||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | CSKA Sofia | 3 - 1 | 1 - 0 | Vitosha Bistritsa | ||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:00 | FT | Zalaegerszegi TE | 0 - 2 | 0 - 1 | Diosgyor | ||||||
Peru Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 20:30 | FT | Ayacucho Futbol Club | 3 - 2 | 2 - 1 | Sport Boys Association | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Aldershot Town | 1 - 1 | 1 - 0 | Boreham Wood | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Barnet | 1 - 3 | 1 - 1 | Salford City | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Bromley | 2 - 4 | 1 - 2 | Braintree Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Dover Athletic | 0 - 2 | 0 - 2 | Dagenham and Redbridge | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Eastleigh | 1 - 1 | 1 - 0 | Leyton Orient | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Ebbsfleet United | 1 - 1 | 0 - 0 | Maidstone United | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | AFC Fylde | 1 - 0 | 0 - 0 | Gateshead | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Harrogate Town | 4 - 2 | 0 - 1 | Barrow | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Havant and Waterlooville | 7 - 0 | 2 - 0 | Maidenhead United | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Solihull Moors | 0 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Sutton United | 1 - 1 | 1 - 0 | Chesterfield | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Wrexham | 1 - 0 | 1 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
England Johnstone's Paint Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:00 | FT | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 0 - 0 | Manchester City U21 | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Oldham Athletic | 3 - 2 | 0 - 2 | Everton U21 | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | FT | Plymouth Argyle | 0 - 5 | 0 - 2 | Chelsea U21 | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Cheltenham Town | 6 - 2 | 2 - 1 | Arsenal U21 | ||||||
Australia FFA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 08:40 | FT | Adelaide United FC | 2 - 1 | 1 - 1 | Sydney FC | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | AFC Telford United | 1 - 1 | 1 - 1 | Hereford | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Altrincham | 4 - 0 | 1 - 0 | Nuneaton Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Boston United | 1 - 3 | 0 - 2 | Brackley Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Bradford Park Avenue | 2 - 2 | 2 - 2 | Darlington | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Fc United Of Manchester | 1 - 1 | 1 - 0 | Alfreton Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Guiseley | 1 - 3 | 1 - 2 | Blyth Spartans | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Leamington | 0 - 4 | 0 - 3 | Kidderminster | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Southport FC | 2 - 2 | 1 - 0 | Curzon Ashton | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Spennymoor Town | 3 - 0 | 2 - 0 | York City | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Stockport County | 3 - 0 | 0 - 0 | Chorley | ||||||
30 Oct 2018 20:00 | FT | Chester FC | 4 - 1 | 2 - 0 | Ashton United | ||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Billericay Town | 3 - 2 | 0 - 1 | East Thurrock United | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Concord Rangers | 3 - 0 | 3 - 0 | Chelmsford City | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Eastbourne Borough | 2 - 2 | 2 - 2 | Hampton & Richmond | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Hemel Hempstead Town | 1 - 1 | 0 - 0 | Slough Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Oxford City | 1 - 1 | 0 - 0 | Chippenham Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | St Albans City | 2 - 0 | 1 - 0 | Welling United | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Truro City | 1 - 1 | 1 - 0 | Bath City | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Weston Super Mare | 2 - 2 | 1 - 0 | Torquay United | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Woking | 3 - 0 | 1 - 0 | Hungerford Town | ||||||
Wales Challenge League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Llandudno | 0 - 5 | 0 - 3 | The New Saints | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Cardiff Metropolitan | 6 - 0 | 2 - 0 | Haverfordwest County | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Bala Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Connah's QN | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Cambrian Clydach | 1 - 0 | 0 - 0 | Newtown | ||||||
England FA Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Bedford Town | 3 - 2 | 1 - 1 | Kingstonian | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Tamworth | 3 - 0 | 2 - 0 | Gainsborough Trinity | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Coalville | 2 - 2 | 2 - 0 | Barwell | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | Leek Town | ? - ? | ? - ? | Stamford AFC | |||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Hednesford Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Mansfield Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Worthing | 2 - 1 | 2 - 1 | Burgess Hill Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | Beaconsfield Sycob | ? - ? | ? - ? | AFC Kempston Rovers | |||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Dorchester Town | 2 - 0 | 0 - 0 | Yate Town | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Tiverton Town | 5 - 1 | 4 - 1 | Hartley Wintney | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | Mangotsfield United | ? - ? | ? - ? | Didcot Town | |||||||
30 Oct 2018 19:45 | Banbury United | ? - ? | ? - ? | Swindon Supermarine | |||||||
Italian Youth Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 10:00 | FT | Cagliari Youth | 0 - 0 | 0 - 0 | Cittadella Youth | ||||||
Coppa Italia Lega PRO Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 13:30 | FT | Juve Stabia | 1 - 2 | 0 - 1 | As Calcio Potenza | ||||||
30 Oct 2018 13:30 | FT | Trapani | 3 - 1 | 2 - 1 | Us Siracusa | ||||||
30 Oct 2018 19:30 | Catania | ? - ? | ? - ? | Catanzaro | |||||||
Northern Ireland League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Glentoran | 2 - 2 | 1 - 1 | Coleraine | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Linfield FC | 5 - 0 | 3 - 0 | Institute | ||||||
30 Oct 2018 19:45 | FT | Newry City | 1 - 1 | 1 - 0 | Portadown FC | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 14:00 | FT | Interclube Luanda | 0 - 0 | 0 - 0 | Primeiro 1 De Agosto | ||||||
Kosovo Super League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Kf Flamurtari Pristina Kos | 0 - 1 | 0 - 1 | Kf Drita Gjilan | ||||||
30 Oct 2018 12:30 | FT | Kf Liria | 0 - 0 | 0 - 0 | Kf Ferizaj | ||||||
Argentina Ding Group Tebolidun League Manchester Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 18:30 | FT | Claypole | 2 - 0 | 1 - 0 | Liniers | ||||||
Indonesia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 08:15 | FT | Kalteng Putra | 1 - 0 | 1 - 0 | Semen Padang | ||||||
Israel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Hapoel Kaukab | 1 - 4 | 1 - 3 | Maccabi Ahi Nazareth | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Hapoel Hod Hasharon | 2 - 4 | 0 - 1 | Daburiyya Osama | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Hapoel Migdal Haemek | 4 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Gedera | ||||||
30 Oct 2018 11:00 | FT | Maccabi Kiryat Gat | 2 - 2 | 1 - 1 | As Nordia Jerusalem | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Hakoah Amidar Ramat Gan FC | 3 - 0 | 1 - 0 | Hapoel Herzliya | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Sektzia Nes Tziona | 2 - 0 | 0 - 0 | Rubi Shapira | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Hapoel Natzrat Illit | 3 - 1 | 0 - 0 | Ironi Nesher | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Ironi Ramat Hasharon | 3 - 1 | 1 - 1 | Maccabi Tzur Shalom | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Hapoel Rishon Letzion | 1 - 4 | 1 - 3 | Hapoel Afula | ||||||
Portugal U23 Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 15:00 | FT | Cd Aves U23 | 1 - 1 | 1 - 1 | Sporting Clube De Portugal U23 | ||||||
30 Oct 2018 15:00 | FT | Sporting Braga U23 | 2 - 0 | 1 - 0 | Vitoria Fc Setubal U23 | ||||||
30 Oct 2018 15:00 | FT | Gd Estoril Praia U23 | 1 - 1 | 0 - 1 | Vitoria Guimaraes U23 | ||||||
30 Oct 2018 15:00 | FT | Feirense U23 | 1 - 2 | 0 - 1 | Portimonense U23 | ||||||
30 Oct 2018 17:00 | FT | Maritimo U23 | 0 - 1 | 0 - 1 | Benfica U23 | ||||||
30 Oct 2018 18:00 | FT | Rio Ave U23 | 4 - 0 | 2 - 0 | Cova Piedade U23 | ||||||
Jamaica Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
30 Oct 2018 01:35 | FT | Montego Bay Utd | 0 - 0 | 0 - 0 | Reno |
Toplam maçlar: 198
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...