French Cup Sonuçlar tur round 7 Sezon 2009-2010
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
- Sonuçlar
- lig tablosu
- futbol bahisleri
- Futbol Fikstür
- maç özeti
- sopcast linkleri
- Canlı Tv - Canlı Tv izle
- canlı skor
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz |
22 Nov 2009 17:30 | FT | Marie Galante | 2 - 3 | 0 - 0 | JA Le Poire Sur Vie | |
22 Nov 2009 15:59 | FT | Saint-Louis Neuweg | 2 - 1 | 0 - 0 | Oberlauterbach | |
22 Nov 2009 15:30 | FT | As Excelsior | 1 - 0 | 0 - 0 | Quimper | |
22 Nov 2009 14:00 | FT | St Gaudens | 1 - 3 | 0 - 0 | Pau FC | |
22 Nov 2009 14:00 | FT | Amiens | 7 - 1 | 0 - 0 | Roissy En Brie | |
22 Nov 2009 14:00 | FT | Concarneau | 3 - 0 | 1 - 0 | Nantes | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Blanquefortaise | 0 - 1 | 0 - 0 | Trelissac | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Marignane Gignac | 1 - 0 | 1 - 0 | Bastia | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Lattes As | 1 - 0 | 0 - 0 | Aviron Bayonnais | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | La Gde Motte Pyramid | 2 - 1 | 0 - 0 | AS Muretaine | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Seyssinet | 0 - 2 | 0 - 0 | Montceau | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Vallieres Es | 0 - 3 | 0 - 0 | Evian Thonon Gaillard | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Montereau Asa | 0 - 2 | 0 - 0 | Moissy Cramayel | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Bischheim | 0 - 6 | 0 - 4 | ES Troyes AC | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Seclin | 5 - 4 | 0 - 0 | Luneray | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Sin Le Noble As | 0 - 2 | 0 - 0 | Les Lilas | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Compiegne | 0 - 0 | 0 - 0 | Arras | |
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0] | ||||||
22 Nov 2009 13:30 | FT | Chambly | 2 - 5 | 0 - 0 | St Ouen L Aum | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Aire-Sur-La-Lys | 5 - 0 | 0 - 0 | Feignies | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Hermes Berth | 1 - 2 | 0 - 0 | Cambrai | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Fresnoy Le Grand | 3 - 0 | 0 - 0 | Neuilly Marne | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | La Ferte Bernard | 4 - 0 | 0 - 0 | Courbevoie | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Bonchamp Es | 2 - 1 | 0 - 0 | Fougere | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Rennes Ta | 3 - 1 | 0 - 0 | En Avt De St Renan | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Plouvorn Ag | 2 - 0 | 0 - 0 | Combourgeoise | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Vendee Lucon | 2 - 1 | 0 - 0 | Franciscain | |
22 Nov 2009 13:30 | FT | Pontivy | 5 - 0 | 0 - 0 | Csc De Cayenne | |
22 Nov 2009 13:00 | FT | Ain Sud Foot | 0 - 4 | 0 - 2 | Cannes AS | |
22 Nov 2009 13:00 | FT | Mont Pilat | 0 - 1 | 0 - 0 | Breaza | |
22 Nov 2009 13:00 | FT | Tremery | 0 - 3 | 0 - 0 | Thionville | |
22 Nov 2009 13:00 | FT | Jarville | 2 - 2 | 0 - 0 | La Chapelle St Luc | |
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[2-4] | ||||||
22 Nov 2009 13:00 | FT | Marienau | 3 - 1 | 0 - 0 | Robertsau Asl | |
21 Nov 2009 19:30 | FT | Calais Rufc | 1 - 3 | 1 - 0 | Sedan | |
21 Nov 2009 19:30 | FT | La Chapelle Montgermont | 1 - 4 | 0 - 0 | Plabennec | |
21 Nov 2009 19:00 | FT | Rouen | 2 - 2 | 1 - 1 | Beauvais | |
90 minutes[2-2],120 minutes[2-4] | ||||||
21 Nov 2009 19:00 | FT | Le Havre | 0 - 1 | 0 - 0 | Avion | |
21 Nov 2009 19:00 | FT | La Fleche | 2 - 3 | 0 - 0 | Chartres | |
21 Nov 2009 18:30 | FT | Cognac | 0 - 1 | 0 - 0 | Feytiat | |
21 Nov 2009 18:30 | FT | Manu Ura | 0 - 3 | 0 - 0 | US Raon L Etape | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Balma | 2 - 0 | 0 - 0 | Pamiers | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Annonay | 0 - 0 | 0 - 0 | Valence ASOA | |
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0] | ||||||
21 Nov 2009 18:00 | FT | Selongey | 1 - 0 | 0 - 0 | Toul | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Biesheim | 1 - 3 | 1 - 2 | Strasbourg | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Caen | 1 - 0 | 1 - 0 | Dunkerque | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Saint Quentin | 3 - 1 | 0 - 0 | Maubeuge | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Stade Lavallois MFC | 2 - 0 | 2 - 0 | Vitre | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Saumur OL. | 3 - 1 | 2 - 1 | Chateauroux | |
21 Nov 2009 18:00 | FT | Romorantin | 5 - 2 | 1 - 2 | Poitiers | |
21 Nov 2009 17:30 | FT | Yzeure AS | 1 - 1 | 0 - 1 | Clermont Foot | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[4-3] | ||||||
21 Nov 2009 17:30 | FT | Montlucon | 0 - 0 | 0 - 0 | Nevers | |
90 minutes[0-0],120 minutes[0-0],Penalty Kicks[2-4] | ||||||
21 Nov 2009 17:00 | FT | Creteil | 0 - 2 | 0 - 2 | Tours FC | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Perpignan Canet | 1 - 2 | 0 - 0 | Agen | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | AC Arles-Avignon | 0 - 1 | 0 - 0 | Luzenac | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Toulon | 1 - 2 | 0 - 0 | Villefranche | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | St Germain Fosses | 1 - 6 | 0 - 0 | Thiers | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Besancon | 4 - 1 | 0 - 0 | Sarrebourg | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Mulhouse | 2 - 2 | 0 - 0 | Sarre Union | |
90 minutes[2-2],120 minutes[2-2],Penalty Kicks[7-6] | ||||||
21 Nov 2009 17:00 | FT | Issy Les Moulineaux | 1 - 1 | 0 - 0 | Loon Plage | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-3] | ||||||
21 Nov 2009 17:00 | FT | Flers | 0 - 1 | 0 - 0 | Aubervilliers | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Pacy Vallee | 1 - 0 | 0 - 0 | Villemomble | |
21 Nov 2009 17:00 | FT | Angers SCO | 0 - 0 | 0 - 0 | Poissy As | |
90 minutes[0-0],120 minutes[1-0] | ||||||
21 Nov 2009 17:00 | FT | Vannes OC | 4 - 1 | 0 - 0 | La Vitreenne | |
21 Nov 2009 15:59 | FT | Feurs | 1 - 0 | 0 - 0 | Saint Priest | |
21 Nov 2009 15:59 | FT | Amneville | 0 - 3 | 0 - 2 | Dijon | |
21 Nov 2009 15:59 | FT | Colmar | 5 - 2 | 0 - 0 | Baume Dames | |
21 Nov 2009 15:59 | FT | Tourcoing | 1 - 2 | 0 - 0 | Marquette | |
21 Nov 2009 15:30 | FT | AS Cherbourg | 4 - 0 | 0 - 0 | Chantepie | |
21 Nov 2009 15:15 | FT | Istres | 1 - 2 | 0 - 0 | Nimes | |
21 Nov 2009 15:00 | FT | Venissieux Minguette | 1 - 4 | 0 - 0 | Rodez Aveyron | |
21 Nov 2009 15:00 | FT | Reims Ste Anne | 1 - 1 | 0 - 0 | Saint-Dizier | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[5-6] | ||||||
21 Nov 2009 15:00 | FT | Sens | 1 - 1 | 0 - 0 | Noidans Les Vesoul | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-2] | ||||||
21 Nov 2009 14:30 | FT | Bagnols Pont | 4 - 2 | 0 - 0 | Bourgoin Jallieu | |
21 Nov 2009 14:00 | FT | Aregno Calvi | 2 - 2 | 0 - 0 | Borgo | |
90 minutes[2-2],120 minutes[3-2] | ||||||
21 Nov 2009 13:30 | FT | So Cassis Carnou | 1 - 1 | 1 - 0 | Ajaccio | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-1],Penalty Kicks[2-4] | ||||||
21 Nov 2009 13:30 | FT | Lumbres Ol | 1 - 2 | 0 - 0 | Marck As | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Versailles 78 | 2 - 1 | 0 - 0 | Granville | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Us De Tregunc | 2 - 3 | 0 - 0 | Les Herbiers | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | St Paimpolais | 2 - 1 | 0 - 0 | Chateaubriant | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | La Vigilante | 1 - 7 | 0 - 0 | Orleans US 45 | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | St Mars La Briere | 0 - 5 | 0 - 3 | Stade Brestois | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Cholet So | 3 - 2 | 0 - 0 | AS Moulins | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Sebastien | 1 - 3 | 0 - 0 | Chauray | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Jean Le Blanc | 0 - 2 | 0 - 0 | Chamois Niortais | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Quevilly | 6 - 0 | 3 - 0 | Asc Kaweni | |
21 Nov 2009 13:30 | FT | Avranches | 3 - 3 | 0 - 0 | As Mont Dore | |
90 minutes[3-3],120 minutes[5-3] | ||||||
21 Nov 2009 13:00 | FT | Jura Dolois | 1 - 1 | 1 - 1 | Metz | |
90 minutes[1-1],120 minutes[1-3] |
Sezon
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
tur
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):