足球赛程 27-07-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
时间 | Minute | 主 | 完场 | 半场 | 客 | 分析 | |||||
International Friendly 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Betis | |||||||
27 Jul 2024 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | North Carolina Courage Womens | |||||||
27 Jul 2024 03:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Angel City Fc Womens | |||||||
27 Jul 2024 08:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Chernomorets Odessa | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kolin | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Predni Kopanina | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bugyi Obo | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Fk Banik Sokolov | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 0 | Szarvasi | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Petrin Plzen | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Spisske Podhradie | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico De Madrid B | |||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | CD Guadalajara | |||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 2 - 4 | 2 - 2 | Sokol Zapy | |||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Meteor Praha | |||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Prestice | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Pfk Piestany | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nottingham Forest U21 | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Victoria Sulejowek | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Shamal | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Vitre | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Avarta | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Ask Ebreichsdorf | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Sleza Wroclaw | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Montpellier | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Girona | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | ? - ? | ? - ? | Marienlyst | ||||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | IFK Trelleborg | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 6 - 0 | 2 - 0 | Castro | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Brabrand IF | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sloboda | |||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Academica Coimbra | |||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stade Reims | |||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alverca | |||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Koninklijke Hfc | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Thisted | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Tottenham Hotspur | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eibar | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Santa Clara | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Elite 3000 Helsingor | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bristol Rovers | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Karlstad BK | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fbk Karlstad | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CD Lugo | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Union Langreo | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sv Huizen | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Vsk Aarhus | |||||||
27 Jul 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Genk Ii | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eindhoven | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 4 | Sparta Rotterdam | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Metz | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Vardar Skopje | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hassleholms If | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Ballymacash Rangers | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bk Olympic | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Ariana | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ik Kongahalla | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Vv Goes | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tenerife | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Miedz Legnica Ii | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Coventry | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 3 - 6 | 0 - 4 | Crystal Palace | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Munchen 1860 | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | VfL Osnabruck | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Orebro Syrianska If | |||||||
27 Jul 2024 12:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Koninklijke Hfc | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Halifax Town | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Preuben Munster | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 7 - 0 | 5 - 0 | Ik Franke | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Slavia Praha Womens | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 8 - 0 | 3 - 0 | Chomutov | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Emmen | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ssv Ulm 1846 | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Viktoria Koln | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hannover 96 Am | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Standard Wetteren | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Birmingham | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | RKC Waalwijk | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Volendam | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Kmsk Deinze | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Swift Hesperange | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | SSV Jahn Regensburg | ||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Welling United | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Margate | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 0 | Wingate Finchley | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Potters Bar Town | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Lindome GIF | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cardiff City U21 | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vanersborgs If | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Gillingham | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Exeter City | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mallorca | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Almere City FC | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rudar Prijedor | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Hendon | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Tarnby Ff | |||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Rijnsburgse Boys | |||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Basford Utd | |||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Fortuna Koln | |||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Noordwijk | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Afc Bournemouth U21 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Glenavon Lurgan | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Newport County | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Northampton Town | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 3 - 5 | 1 - 1 | Middlesbrough | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Lazio | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Atalanta | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Brighton Hove Albion U21 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Newcastle United | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ballinamallard United | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 4 - 1 | 0 - 0 | Ballymena United | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Stoke City | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Augsburg | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | CS Petange | ||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Red Star 93 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 4 | 2 - 1 | Sampdoria | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Wolfsburg | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Strasbourg | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Telstar | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Worcester City | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Swansea City U21 | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 5 - 4 | 4 - 2 | Gelders Veenendaalse VV | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Olympiakos | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Nice | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Blyth Spartans | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Fortuna Dusseldorf | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ipswich U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Charlton Athletic U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Charlton Athletic | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Bishop's Stortford | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Walsall Wood | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sevenoaks Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Crusaders FC | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Hastings United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Tranmere Rovers | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Al Nasr Dubai | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Marlow | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Brinje Grosuplje | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Highworth Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Derby County | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Everton | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Dungannon Swifts | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Boston United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kilmarnock | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Amiens | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | Glentoran | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Oxford United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | South Shields | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Port Vale | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Solihull Moors | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Stourbridge | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Cremonese | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Koln | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Curzon Ashton | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Buxton FC | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Coventry U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 7 | 0 - 0 | Carrick Rangers | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al-Ahli Doha | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Union de Irun | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Loughgall | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Oldham Athletic | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sunderland | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sheffield United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Queens Park Rangers | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Southport FC | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Woking | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Altrincham | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Carlisle | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hearts | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sutton United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Milton Keynes Dons | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Notts County | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Yeovil Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Barnet | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Linfield FC | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Aldershot Town | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Lincoln City | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Accrington Stanley | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Bedworth United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Workington | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Colchester United U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Bristol City U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bala Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Chelsea U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Hampton & Richmond | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Liverpool U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Tottenham Hotspur U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Tonbridge Angels | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Corinthian Casuals | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Haverfordwest County | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Ware | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Leeds United U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Billericay Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Sunderland U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Newtown | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Anstey Nomads | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Glasgow Rangers Reserve | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Kings Lynn | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Widnes | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Leatherhead | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Darlington | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Farsley Celtic | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | West Bromwich U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sheffield Wed U21 | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Whitby Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Hyde United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Evesham United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Haninge | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Banbury United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Cheshunt | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Worthing | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Eastbourne Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorient | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Fivemiletown United | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Lewes | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Ballymena United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Annagh United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Maidstone United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Peterborough United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Sc Verl | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Fiorentina | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Chippenham Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Cambridge United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Blackburn Rovers | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ossett United | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 4 | Lancaster City | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Basingstoke Town | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Hereford | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Quevilly | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 3 | 2 - 1 | Grimsby Town | |||||||
27 Jul 2024 15:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | TSV Alemannia Aachen | |||||||
27 Jul 2024 15:30 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | Villarreal | |||||||
27 Jul 2024 15:45 | FT | 4 - 2 | 2 - 0 | Sollentuna United FF | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 4 - 5 | 2 - 2 | Lens | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 3 | Glasgow Rangers | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Feignies | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Angers SCO | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Grenoble | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Dunkerque | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Svilengrad 1921 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vevey Sports 05 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | ES Troyes AC | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Le Havre | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Lausanne Sportsu21 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Atalanta U23 | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Pobeda Prilep | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Concarneau | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Osogovo | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Borec Veles | ||||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Panaitolikos Agrinio | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Os Sandinenses | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | KS Dinamo Tirana | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CD Mafra | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chambly | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Salgueiros | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hnk Vukovar 91 | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | U Lamas | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Valencia | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Numancia | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Annecy | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | MVV Maastricht | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Le Havre | ||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Bastia | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Pau FC | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Jura Sud Foot | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Saint Priest | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Guingamp | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Senci Doubravka | ||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Lierse Kempenzonen | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | Al-Raed | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Spartak Sobeslav | ||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | SCU Torreense | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Boavista Sc | ||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Barreirense | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Beira Mar | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | St Pryve St Hilaire | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Toulouse | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Dubrava Tim Kabel | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Brescia | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Cosenza | ||||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Rudes | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Al-Ettifaq | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Osasuna B | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Nimes | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Genclerbirligi | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | CD Nacional | ||||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Eldense | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Porto B | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sestao | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ad Marco 09 | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | CD Tudelano | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Las Palmas | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Alaves | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gent B | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Zaragoza | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Malaga | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Salamanca | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | GOSK Gabela | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pacos Ferreira | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Burgos CF | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | SL Benfica B | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | ? - ? | ? - ? | Albacete | ||||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Racing de Ferrol | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pontevedra | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Gimnastic Tarragona | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Real Betis B | |||||||
27 Jul 2024 19:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Parma | |||||||
27 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Feralpisalo | |||||||
27 Jul 2024 19:30 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Crotone | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Celtic | |||||||
27 Jul 2024 23:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | AC Milan | |||||||
Argentina Primera Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Independiente | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Newells Old Boys | |||||||
27 Jul 2024 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | CA Huracan | |||||||
Belgium Jupiler League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | St Gilloise | |||||||
27 Jul 2024 17:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Oud Heverlee | |||||||
27 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | St-Truidense VV | |||||||
Russia Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | CSKA Moscow | |||||||
27 Jul 2024 15:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow | |||||||
27 Jul 2024 15:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Zenit St.Petersburg | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Akron Togliatti | |||||||
Brasil Serie A 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 23:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Vitoria Salvador BA | |||||||
27 Jul 2024 23:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Criciuma | |||||||
Denmark SAS Ligaen 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Midtjylland | |||||||
Sweden Allsvenskan 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kalmar FF | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Brommapojkarna | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | IK Sirius FK | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | IFK Varnamo | |||||||
Norway Tippeligaen 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Bodo Glimt | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Rosenborg | |||||||
Ireland Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Galway United | |||||||
Republic Gambrinus Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bohemians 1905 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Mfk Karvina | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 0 | Sparta Praha | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Budejovice | |||||||
Sweden Superettan 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Sandvikens IF | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Skovde AIK | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Varbergs BoIS FC | |||||||
Finland Veikkausliga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | AC Oulu | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 5 - 5 | 2 - 2 | Lahti | |||||||
Brasil Serie B 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vila Nova | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Chapecoense SC | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Operario Ferroviario Pr | |||||||
27 Jul 2024 22:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Ponte Preta | |||||||
Argentina Primera B Nacional 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Telmo | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Atletico Guemes | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Quilmes | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Estudiantes de Caseros | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Deportivo Madryn | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chaco For Ever | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Colon | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Almirante Brown | |||||||
27 Jul 2024 23:10 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Atletico Rafaela | |||||||
Switzerland National Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Luzern | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lausanne Sports | |||||||
27 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lugano | |||||||
Korea League Classic 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Suwon FC | |||||||
27 Jul 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Daejeon Citizen | |||||||
27 Jul 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Seoul | |||||||
Olympic 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Iraq U23 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Tây Ban Nha U23 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ma rốc U23 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Ai Cập U23 | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | Mỹ U23 | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Paraguay U23 | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mali U23 | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Guinea U23 | |||||||
Russian First Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | |||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Khimik Dzerzhinsk | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Metallurg Lipetsk | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Irtysh 1946 Omsk | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dinamo Briansk | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamaz | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Murom | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 3 - 2 | 3 - 1 | Ural Yekaterinburg | |||||||
Singapore 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Tampines Rovers FC | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Young Lions | |||||||
Romania - Division A 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Gloria Buzau | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dinamo Bucuresti | |||||||
Hungary 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Ferencvarosi TC | ||||||||
Poland 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | GKS Katowice | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
27 Jul 2024 19:15 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Lech Poznan | |||||||
Serbia 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Radnicki 1923 Kragujevac | ||||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Mladost Lucani | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Partizan Belgrade | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | FK Napredak Krusevac | |||||||
Malaysia Super League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:15 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Pulau Pinang | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pahang | |||||||
Bulgaria 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Hebar Pazardzhik | |||||||
27 Jul 2024 19:15 | ? - ? | ? - ? | Ludogorets Razgrad | ||||||||
Slovakia 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | MSK Zilina | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
27 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Slovan Bratislava | |||||||
Slovenia Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 19:15 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | NK Mura 05 | |||||||
Kazakhstan Super League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kairat Almaty | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Astana 64 | |||||||
China Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Shijiazhuang Ever Bright | |||||||
27 Jul 2024 12:35 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Qingdao West Coast | |||||||
Austria Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Svg Reichenau | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Wsc Hertha Wels | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Rheindorf Altach | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 4 - 4 | 2 - 1 | Asko Oedt | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Blau Weiss Linz | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bregenz | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 0 - 14 | 0 - 5 | Union Mauer | |||||||
27 Jul 2024 17:15 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Sturm Graz | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Ask Voitsberg | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | St.Polten | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Trenkwalder Admira | |||||||
27 Jul 2024 18:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Floridsdorfer AC Wien | |||||||
Estonia 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Tartu JK Tammeka | |||||||
Denmark 1.Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | B93 Copenhagen | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 1 | Vendsyssel | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 01:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Independiente Petrolero | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Oriente Petrolero | |||||||
27 Jul 2024 22:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Aurora | |||||||
El Salvador Primera Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 22:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Platense Municipal Zacatecoluca | |||||||
Honduras Liga Nacional 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 02:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 1 | Upnfm | |||||||
27 Jul 2024 22:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | CD Victoria | |||||||
Korea K League Challenge 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chungnam Asan | |||||||
27 Jul 2024 11:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Bucheon 1995 | |||||||
Lithuania - 1. Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Transinvest Vilnius | ||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 2 | Baltija Panevezys | |||||||
Latvia - 1. Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Rigas Futbola Skola | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Metta/LU Riga | |||||||
Poland - 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Stal Rzeszow | |||||||
27 Jul 2024 18:35 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Wisla Plock | |||||||
Colombia Copa Mustang 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 22:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletico Nacional | |||||||
Russia Div 2 West 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Dynamo Vologda | |||||||
Australia Queensland State League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 05:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Gold Coast Knights | |||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
South Australian Super League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | North Eastern Metrostars | |||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Campbelltown City SC | |||||||
27 Jul 2024 08:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Adelaide United Fc Youth | |||||||
27 Jul 2024 08:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Croydon Kings | |||||||
27 Jul 2024 08:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Modbury Jets | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Para Hills Knights | |||||||
Japan Football League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Azul Claro Numazu | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | AC Nagano Parceiro | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vanraure Hachinohe | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Grulla Morioka | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Omiya Ardija | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Fukushima United FC | |||||||
Estonia Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Tabasalu Ulasabat | |||||||
Finland Ykkonen 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Pallokerho 35 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | TPS Turku | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sjk Akatemia | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 5 | 0 - 4 | KTP Kotka | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Jaro | |||||||
Colombia Copa Premier 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 01:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Atletico Huila | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Inter Palmira | |||||||
27 Jul 2024 21:30 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Tigres FC | |||||||
27 Jul 2024 23:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Cucuta | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubin Kazan B | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Dynamo Kirov | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Krylya Sovetov Samara B | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Excursionistas | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Villa Dalmine | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | CA Fenix Pilar | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sacachispas | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Laferrere | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | San Martin Burzaco | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Merlo | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Acassuso | |||||||
Western Australia Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Inglewood United | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Floreat Athena | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Western Knights | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fremantle City | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Stirling Lions | |||||||
Russia Div 2 South 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | FK Angusht Nazran | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Alania-d Vladikavkaz | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Spartak Nalchik | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Legion Dynamo | |||||||
Russia Div 2 Center 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Oryol | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Kvant Obninsk | |||||||
Australia Victorian Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 04:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Avondale Heights | |||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Melbourne Knights | |||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 6 - 3 | 1 - 1 | Moreland City | |||||||
Paraguayan Primera Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Tacuary FBC | |||||||
27 Jul 2024 23:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sol De America | |||||||
Ireland Division 1 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | UC Dublin UCD | |||||||
Czech Republic 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Prostejov | |||||||
Norway Adeccoligaen 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Egersunds IK | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Raufoss | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sandnes Ulf | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Levanger | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Lyn Oslo | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Start Kristiansand | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Moss | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Caps United Fc | |||||||
Lithuania - 2. Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Kauno Zalgiris Ii | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Atmosfera Mazeikiai | |||||||
Georgia Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Samtredia | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Dinamo Batumi | ||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gagra | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Telavi | |||||||
Estonia Esi Liiga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 5 - 1 | 0 - 1 | Tabasalu Charma | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Flora Tallinn Ii | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Jk Welco Elekter | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tallinna Levadia 2 | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Jk Tallinna Kalev Iii | |||||||
Iceland Division 2 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | UMF Selfoss | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 3 | Haukar | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Reynir Sandgerdi | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Kf Fjallabyggdar | |||||||
Iceland Division 1 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | IBV Vestmannaeyjar | |||||||
Slovakia 2. Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Zlate Moravce | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | 1. Tatran Presov | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Artmedia Petrzalka | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Povazska Bystrica | ||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Slovan Bratislava B | |||||||
Korea Challengers League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Pocheon Fc | |||||||
27 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Daegu Fc Ii | |||||||
Belarus Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Neman Grodno | ||||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Slutsksakhar Slutsk | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Maxline Vitebsk | ||||||||
Australia Victorian Division 1 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Bentleigh Greens | |||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Western United Fc Npl | |||||||
Latvia - 2. Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Super Nova | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Riga Fc Ii | |||||||
Czech Republic Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 09:15 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Vrchovina | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Uhersky Brod | |||||||
27 Jul 2024 15:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Rymarov | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Vratimov | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Sokol Lanzho | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Slovan Rosice | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Tj Start Brno | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 2 | HFK Olomouc | |||||||
27 Jul 2024 16:59 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Blansko | |||||||
Slovakia Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nova Dedinka | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Tomasov | |||||||
Poland 3. Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ks Wieczysta Krakow | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Gks Jastrzebie | |||||||
Peru Primera Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Sport Boys Association | |||||||
27 Jul 2024 02:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Alianza Lima | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 1 | Cienciano | |||||||
27 Jul 2024 21:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Los Chankas | |||||||
Chile Primera Division 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Deportes Iquique | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Coquimbo Unido | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Cobresal | |||||||
27 Jul 2024 22:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | O Higgins | |||||||
Macao Division 1 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Benfica De Macau | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Cheng Fung | |||||||
Mexico Primera Divison A 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 02:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tepatitlan De Morelos | |||||||
27 Jul 2024 04:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Club Chivas Tapatio | |||||||
Bulgaria Division 2 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Fratria | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Spartak Pleven | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Pfc Nesebar | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Minyor Pernik | |||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Strumska Slava | |||||||
Scotland League Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 6 - 0 | 0 - 0 | Dumbarton | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Queen of South | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Buckie Thistle | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Arbroath | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Montrose | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 6 - 0 | 5 - 0 | Inverness C.T. | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Cove Rangers | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Peterhead | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Spartans | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Kelty Hearts | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Hamilton FC | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Stirling Albion | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | East Fife | |||||||
Canadian Premier Soccer League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Unity On | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | ? - ? | ? - ? | Serbian White Eagles | ||||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 7 - 1 | 2 - 0 | Hamilton City | |||||||
United Soccer League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Phoenix Rising Arizona U | |||||||
27 Jul 2024 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Indy Eleven | |||||||
27 Jul 2024 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Las Vegas Lights | |||||||
Paraguay Division 2 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 De Febrero | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sportivo San Lorenzo | |||||||
Chile Primera B 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Deportes Limache | |||||||
27 Jul 2024 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | San Luis Quillota | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Curico Unido | |||||||
27 Jul 2024 22:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Magallanes | |||||||
Belarus Pershaya Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | Fc Molodechno | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Belshina Babruisk | ||||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Volna Pinsk | ||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Bumprom Gomel | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Maxline Vitebsk | ||||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Belarus U17 | |||||||
27 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fc Baranovichi | |||||||
Myanmar National League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mahar United | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ayeyawady United | |||||||
South Australian Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cumberland United | |||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Sturt Lions | |||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Fulham United | |||||||
27 Jul 2024 06:30 | FT | 1 - 7 | 0 - 3 | Adelaide Blue Eagles | |||||||
27 Jul 2024 07:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Adelaide Victory | |||||||
Australia New South Wales Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 08:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Sydney Olympic | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | St George Saints | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Sydney United | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yoogali Sc | |||||||
27 Jul 2024 08:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Oconnor Knights | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 05:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lake Macquarie | |||||||
27 Jul 2024 05:30 | ? - ? | ? - ? | Hamilton Olympic | ||||||||
27 Jul 2024 07:30 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Maitland | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Lambton Jarvis | |||||||
Northern New Zealand League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 04:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Melville United | |||||||
Brazil Campeonato Paulista Youth 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Ponte Preta Youth | |||||||
Brasileiro 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Remo Belem (PA) | |||||||
27 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Nautico PE | |||||||
27 Jul 2024 23:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | CSA Alagoas AL | |||||||
27 Jul 2024 23:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Athletic Club Mg | |||||||
Germany Regionalliga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | SV Babelsberg 03 | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Kickers Offenbach | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Tsv Steinbach Haiger | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Sc Weiche Flensburg 08 | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Sv Rodinghausen | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sportfreunde Lotte | |||||||
TAS Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 05:30 | FT | 0 - 6 | 0 - 3 | Devonport City Striker | |||||||
27 Jul 2024 07:30 | FT | 0 - 7 | 0 - 2 | Glenorchy Knights | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 1 - 4 | 0 - 3 | South Hobart | |||||||
Australia New South Wales League 2 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Prospect United Soccer Club | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Inner West Hawks | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sydney University | |||||||
Australia Victoria State League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 3 - 4 | 2 - 1 | North Sunshine Eagles | |||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | ? - ? | ? - ? | Beaumaris | ||||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Essendon Royals | |||||||
Chile Primera D 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Trasandino Los Andes | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | General Velasquez | |||||||
27 Jul 2024 22:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Deportes Concepcion | |||||||
Australia Brisbane Capital League 2 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 04:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Queanbeyan City | |||||||
27 Jul 2024 05:15 | FT | 2 - 5 | 2 - 3 | Belconnen United | |||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Anu | |||||||
QLD Division 1 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 07:15 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | SWQ Thunder | |||||||
Australian cloth 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 09:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 0 | Mount Gravatt | |||||||
Primera Division de Uruguay 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerro Largo | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cerro Largo | |||||||
27 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ca Progreso | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Ca Progreso | |||||||
27 Jul 2024 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | |||||||
27 Jul 2024 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Maldonado | |||||||
27 Jul 2024 21:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Defensor SC | |||||||
Uruguay Segunda 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Colon Fc Uru | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Oriental Lisboa | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Artigas | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Rocha FC | |||||||
27 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Basanez | |||||||
27 Jul 2024 23:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Cs Cerrito | |||||||
Norway 2.Liga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 3 - 4 | 0 - 1 | Ullensaker/Kisa IL | |||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 6 - 0 | 4 - 0 | Strommen | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Skeid Oslo | |||||||
27 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kjelsas IL | |||||||
Norway Division 4 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | Skedsmo | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Lillestrom B | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Surnadal | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Orkla | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Nardo | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 0 | Ready | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Spjelkavik | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Elverum | |||||||
27 Jul 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Lorenskog | |||||||
27 Jul 2024 14:30 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | Stromsgodset B | |||||||
Iceland 3 Deild 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Sindri | |||||||
27 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Magni | |||||||
Estonia Teine Liiga 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Parnu Jk | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 02:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | CA Independente | |||||||
Canadian Premier League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 00:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Atletico Ottawa | |||||||
27 Jul 2024 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Cavalry | |||||||
COTIF Tournament 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Elche U20 | |||||||
27 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Uruguay U20 | |||||||
27 Jul 2024 22:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Argentina U20 | |||||||
Australia New South Wales Super League 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Sd Raiders | |||||||
27 Jul 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Hakoah Sydney | |||||||
27 Jul 2024 08:00 | FT | 6 - 1 | 2 - 0 | Blacktown Spartans | |||||||
27 Jul 2024 09:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Nepean Football Club | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bonnyrigg White Eagles | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dunbar Rovers | |||||||
27 Jul 2024 10:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Canterbury Bankstown | |||||||
North Central America Leagues Cup 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 01:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Montreal Impact | |||||||
27 Jul 2024 01:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 3 | Washington DC United | |||||||
27 Jul 2024 02:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Austin Aztex | |||||||
27 Jul 2024 03:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Minnesota United | |||||||
27 Jul 2024 04:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Club Tijuana | |||||||
Australia Queensland Pro Series 赛程 |
|||||||||||
27 Jul 2024 10:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Queensland Lions SC |
节目总数: 691
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
联盟 (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Copa Sudamericana
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Romania Super Cup
- Ukraine Super Cup
- Bulgaria Super Cup
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Czech Super Cup
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- Russia Super Cup
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- Belgium Super Cup
- Turkey Super Cup
- Recopa Sudamericana
- Hungary Super Cup
- French Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- Portugal Super Cup
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- Poland Super Cup
- UEFA Nations League
- FAI Presidents Cup
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Super Cup Slovakia
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
- OFC Olympic Qualifying Tournament
- Women Olympic Football Tournament
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):