ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ποδόσφαιρο 18-05-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Ώρα | Minute | Εντός έδρας | Τελικά | Ημίχρονα | Εκτός έδρας | ανάλυση | |||||
Italy Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Atalanta | |||||||
18 May 2024 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | AC Milan | |||||||
Italy Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Brescia | |||||||
Spanish La Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Getafe | |||||||
Spain Segunda Division B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Burgos CF | |||||||
18 May 2024 15:15 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Racing de Santander | |||||||
18 May 2024 15:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting de Gijon | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Levante | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | SD Amorebieta | |||||||
Germany Bundesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Augsburg | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Darmstadt | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | RB Leipzig | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Koln | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | Bayern Munich | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Monchengladbach | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Freiburg | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Bochum | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Mainz 05 | |||||||
Portugal Primera Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Vitoria Guimaraes | |||||||
18 May 2024 15:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Vizela | |||||||
18 May 2024 15:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Gil Vicente | |||||||
18 May 2024 15:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Portimonense | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | GD Estoril-Praia | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Chaves | |||||||
18 May 2024 20:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Porto | |||||||
International Friendly ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Shelbourne Womens | |||||||
Argentina Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Godoy Cruz | |||||||
18 May 2024 22:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Belgrano | |||||||
Belgium Jupiler League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | KV Mechelen | |||||||
18 May 2024 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 1 | Gent | |||||||
Russia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Krylya Sovetov Samara | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Fakel Voronezh | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | Krasnodar FK | |||||||
Scotland Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 3 - 2 | 2 - 2 | St Mirren | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Kilmarnock | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Glasgow Rangers | |||||||
Brasil Serie A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 20:00 | ? - ? | ? - ? | Atletico Clube Goianiense | ||||||||
18 May 2024 22:30 | ? - ? | ? - ? | Atletico Paranaense | ||||||||
USA MLS ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 18:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Atlanta United | |||||||
Republic Gambrinus Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Sparta Praha | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Banik Ostrava | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Slavia Praha | |||||||
Sweden Superettan ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ostersunds FK | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Orgryte | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | IK Brage | |||||||
Turkey Super Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Pendikspor | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Trabzonspor | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Hatayspor | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Karagumruk | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Konyaspor | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Kasimpasa | ||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Alanyaspor | ||||||||
England Divison 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Oxford United | |||||||
Brasil Serie B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 01:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Coritiba | |||||||
18 May 2024 21:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Paysandu (PA) | |||||||
18 May 2024 22:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Botafogo Sp | |||||||
Gouden Gids Divisie ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Emmen | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 0 | De Graafschap | |||||||
Argentina Primera B Nacional ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Deportivo Maipu | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Club Atletico Guemes | |||||||
18 May 2024 23:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Gimnasia Jujuy | |||||||
Switzerland National Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:59 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Basel | |||||||
18 May 2024 16:59 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Lausanne Sports | |||||||
18 May 2024 16:59 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Luzern | |||||||
Liga de Honora ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Vilaverdense | |||||||
Australia League A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 07:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Melbourne Victory FC | |||||||
18 May 2024 10:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sydney FC | |||||||
Korea League Classic ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Incheon United FC | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Jeju United FC | |||||||
Vietnam ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Khánh Hòa | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hải Phòng | |||||||
18 May 2024 13:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Nam Định | |||||||
J-League Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Cerezo Osaka | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Nagoya Grampus Eight | |||||||
Japanese League Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 7 - 1 | 5 - 0 | Ehime FC | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ban Di Tesi Iwaki | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Oita Trinita | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Blaublitz Akita | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Roasso Kumamoto | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Shimizu S-Pulse | |||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | V-Varen Nagasaki | |||||||
Russian First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Yenisey Krasnoyarsk | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Rodina Moskva | |||||||
Israel Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Katamon Jerusalem | |||||||
18 May 2024 18:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hapoel Haifa | |||||||
18 May 2024 18:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Hapoel Beer Sheva | |||||||
18 May 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Maccabi Haifa | |||||||
Singapore ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Hougang United FC | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Young Lions | |||||||
Indonesia Super Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Bali United | |||||||
Ukraine Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Kryvbas | |||||||
Romania - Division A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 0 | Farul Constanta | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Sepsi | |||||||
Austria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Austria Lustenau | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Austria Wien | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 3 - 1 | 0 - 1 | WSG Wattens | |||||||
Thailand ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 6 - 0 | 1 - 0 | Chonburi Shark FC | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chiangrai United | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Lamphun Warrior | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Buriram United | |||||||
HongKong ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Kitchee | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Wofoo Tai Po | |||||||
Hungary ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Diosgyor | |||||||
18 May 2024 16:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Varda Se | |||||||
18 May 2024 16:45 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Debreceni VSC | |||||||
Poland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ruch Chorzow | |||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Radomiak Radom | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
Serbia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | FK Vozdovac Beograd | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | FK Javor Ivanjica | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Novi Pazar | |||||||
18 May 2024 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Spartak Subotica | |||||||
Malaysia Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 10:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Negeri Sembilan | |||||||
18 May 2024 13:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kedah | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 1 | PDRM | |||||||
Croatia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 3 | NK Lokomotiva Zagreb | |||||||
18 May 2024 18:10 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Dinamo Zagreb | |||||||
Bulgaria ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Levski Krumovgrad | |||||||
18 May 2024 18:15 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Levski Sofia | |||||||
Slovakia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 5 - 0 | 1 - 0 | Sport Podbrezova | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 1 | MFK Ruzomberok | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | DAC Dunajska Streda | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Trencin | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Mfk Skalica | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Zemplin Michalovce | |||||||
Slovenia Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Domzale | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Rogaska | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | NK Publikum Celje | |||||||
Belarus Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Dnepr Mogilev | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Vitebsk | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | |||||||
Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:45 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Penybont | |||||||
Iraq ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Al Talaba | ||||||||
18 May 2024 16:15 | ? - ? | ? - ? | Duhok | ||||||||
18 May 2024 16:15 | ? - ? | ? - ? | Zakho | ||||||||
18 May 2024 18:30 | ? - ? | ? - ? | Al Quwa Al Jawiya | ||||||||
Kazakhstan Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Astana | |||||||
18 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Turan Turkistan | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ordabasy | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Astana 64 | ||||||||
South Africa Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Richards Bay | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ajax Cape Town | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Polokwane City | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Chippa United FC | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | AmaZulu | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mamelodi Sundowns | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Moroka Swallows | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Orlando Pirates | |||||||
China Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:35 | FT | 3 - 5 | 1 - 3 | Shanghai East Asia FC | |||||||
Vietnam First Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Phú Thọ | |||||||
Estonia ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Paide Linnameeskond | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kuressaare | ||||||||
Denmark 1.Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | B93 Copenhagen | |||||||
Moldova Divizia Nationala ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Dacia Buiucani | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 0 | Zimbru Chisinau | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Csf Baliti | |||||||
Cyprus Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | AEP Paphos | |||||||
Bolivia Liga de Futbol Prof ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 01:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | San Antonio Bulo Bulo | |||||||
18 May 2024 22:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Real Santa Cruz | |||||||
Korea K League Challenge ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Bucheon 1995 | |||||||
Ecuador Copa Pilsener A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 01:00 | FT | 5 - 2 | 4 - 1 | Imbabura Sc | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CD El Nacional | |||||||
18 May 2024 21:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Macara | |||||||
Lithuania - 1. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Siauliai | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Hegelmann Litauen | |||||||
Poland - 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Miedz Legnica | |||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | Wisla Krakow | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Stal Rzeszow | |||||||
Colombia Copa Mustang ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 23:15 | FT | 2 - 3 | 2 - 0 | Deportes Tolima | |||||||
Russia Div 2 West ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Baltika Bfu Kaliningrad | |||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Znamya Truda | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Dynamo Vologda | ||||||||
Ukraine U21 Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 10:00 | ? - ? | ? - ? | Obolon Kiev U21 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Shakhtar Donetsk U21 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 6 - 1 | 4 - 1 | Kryvbas U21 | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Zorya U21 | |||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Polissya Zhytomyr U21 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Kolos Kovalivka U21 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Chernomorets Odessa U21 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Pfc Oleksandria U21 | ||||||||
Scotland Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 3 | Hamilton FC | |||||||
Australia Queensland State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Brisbane Olympic United FC | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Peninsula Power | |||||||
18 May 2024 09:30 | ? - ? | ? - ? | Brisbane Wolves | ||||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Gold Coast Knights | |||||||
South Australian Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Raiders SC | |||||||
18 May 2024 08:30 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Adelaide Comets FC | |||||||
18 May 2024 09:30 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Adelaide City FC | |||||||
18 May 2024 10:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | White City Woodville | |||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Fukushima United FC | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Yokohama Scc | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Omiya Ardija | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Zweigen Kanazawa FC | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Gifu | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Osaka | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Tegevajaro Miyazaki | |||||||
Uzbekistan Professional Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Metallurg Bekobod | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 0 | Olympic Fk Tashkent | |||||||
Sweden Div 1 Sodra ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Torslanda IK | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 5 - 0 | 4 - 0 | Torns IF | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Angelholms FF | |||||||
Finland Ykkonen ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | KTP Kotka | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Kapa Helsinki | |||||||
Colombia Copa Premier ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Cucuta | |||||||
18 May 2024 02:05 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Llaneros FC | |||||||
Russia Div 2 Ural-Povolzhye ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:30 | ? - ? | ? - ? | Volna Nizhegorodskaya | ||||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Nosta Novotroitsk | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Lada Togliatti | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Barnaul | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Amkar Perm | |||||||
Argentina Prim B Metropolitana ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Villa San Carlos | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Sacachispas | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Club Atletico Colegiales | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Flandria | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Excursionistas | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sportivo Italiano | |||||||
18 May 2024 20:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Sportivo Dock Sud | |||||||
Western Australia Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Floreat Athena | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Stirling Lions | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Fremantle City | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Perth Redstar | |||||||
Georgia Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:30 | FT | 4 - 0 | 4 - 0 | Samtredia | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Dinamo Tbilisi | ||||||||
Venezuela Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 21:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Inter de Barinas | |||||||
Republic of Azerbaijan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Zira | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Standard Sumqayit | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Neftci Baku | |||||||
Russia Div 2 South ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Angusht Nazran | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | Druzhba Maykop | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Alania-d Vladikavkaz | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Forte Taganrog | ||||||||
Australia Victorian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Oakleigh Cannons | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 3 - 5 | 2 - 4 | Port Melbourne Sharks | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Dandenong Thunder | |||||||
French Nationa League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Chamois Niortais | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Cholet So | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Orleans US 45 | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Marignane Gignac | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Nimes | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 4 - 2 | 3 - 2 | Epinal | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Dijon | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Nancy | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Versailles 78 | |||||||
Paraguayan Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 01:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 De Mayo | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Guarani CA | |||||||
18 May 2024 22:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Libertad Asuncion | |||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Racing Santander B | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cd Atletico Paso | |||||||
Ireland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Athlone | |||||||
Sweden Div 2 Norrland ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Ifk Stocksund | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 2 | Orebro Syrianska If | |||||||
Ukraine Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 3 - 0 | Sc Poltava | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Inhulets Petrove | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 3 - 3 | 3 - 1 | Livyi Bereh Kyiv | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yarud Mariupol | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Viktoriya Mykolaivka | |||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Nyva Ternopil | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bukovyna Chernivtsi | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Khust City | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Podillya Khmelnytskyi | ||||||||
Czech Republic U19 League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Slavia Praha u19 | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Frydek-mistek u19 | |||||||
18 May 2024 09:15 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Viktoria Plzen U19 | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Sk Sigma Olomouc u19 | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Synot Slovacko U19 | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Banik Ostrava u19 | |||||||
18 May 2024 12:00 | ? - ? | ? - ? | Mfk Karvina U19 | ||||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Sparta Praha U19 | |||||||
Zimbabwe Premier Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Yadah | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Hwange Colliery | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Bulawayo Chiefs | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Telone | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Highlanders Fc | |||||||
Lithuania - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Trakai Riteriai | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nfa Aisciai Kaunas | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Banga Gargzdai B | ||||||||
Serbia Prva Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | OFK Beograd | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Indjija | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Jedinstvo Ub | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Tekstilac Odzaci | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Vrsac | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Dubocica Leskovac | ||||||||
Estonia Esi Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Elva | ||||||||
Slovenia 2. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Fuzinar | ||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Gorica | ||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Jadran Dekani | ||||||||
Iceland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Kf Gardabaer | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Throttur Vogur | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Austfjaroa | |||||||
18 May 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Volsungur Husavik | ||||||||
Iceland Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ir Reykjavik | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Umf Njardvik | |||||||
18 May 2024 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Fjolnir | |||||||
San Marino Girone A ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Tre Penne | |||||||
Luxembourg National Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Wiltz 71 | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Progres Niedercorn | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Victoria Rosport | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Racing Union Luxemburg | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | CS Petange | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Fola Esch | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Swift Hesperange | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Mondercange | ||||||||
Korea Challengers League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Pocheon Fc | |||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Siheung City | |||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ulsan Citizen | |||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Yangpyeong | |||||||
Australia Victorian Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Werribee City Sc | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Brunswick City | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Western United Fc Npl | |||||||
Czech Republic Ceska Fotbalova Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 09:15 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Frydek-mistek | |||||||
18 May 2024 09:15 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Slovacko Ii | |||||||
18 May 2024 09:15 | FT | 3 - 0 | 3 - 0 | Kraluv Dvur | |||||||
18 May 2024 09:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Banik Ostrava B | |||||||
18 May 2024 09:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Sokol Zivanice | |||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Banik Sous | ||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Ceske Budejovice B | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Povltava Fa | ||||||||
Latvia - 2. Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Super Nova | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Fk Smiltene Bjss | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Marupe | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Riga Fc Ii | ||||||||
Montenegro Prva Crnogorska Lig ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Decic Tuzi | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Rudar Pljevlja | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | OFK Petrovac | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mornar | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Ofk Mladost Dg | |||||||
FYR Macedonia Vtora Fudbalska Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | FK Teteks Tetovo | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Kf Arsimi | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Karaorman | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Skopje | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Kozuv | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Pelister Bitola | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Besa Doberdoll | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Vardar Negotino | ||||||||
Ireland - FAI Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 0 - 0 | St Francis | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Gorey Rangers | |||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 4 - 5 | 2 - 1 | Cobh Wanderers | |||||||
African Youth Cup U17 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Benin U17 | ||||||||
Japan Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Nữ Speranza Osaka | |||||||
18 May 2024 07:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Orca Kamogawa Fc Womens | |||||||
Japan Women Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Nữ Jfa Academy Fukushima | |||||||
18 May 2024 05:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Yamato Sylphid Womens | |||||||
18 May 2024 05:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Nữ Yunogo Belle | |||||||
German 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | SV Waldhof Mannheim | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Viktoria Koln | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dortmund AM | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | RW Essen | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Arminia Bielefeld | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | SpVgg Unterhaching | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Saarbrucken | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Ingolstadt 04 | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | MSV Duisburg | |||||||
18 May 2024 12:30 | FT | 4 - 2 | 1 - 0 | Sc Verl | |||||||
UEFA European Women's U17 Championship ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | ? - ? | ? - ? | France Womens U17 | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Spain Womens U17 | ||||||||
Saudi Arabia Professional League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:20 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Riyadh | |||||||
18 May 2024 17:20 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Shabab Ksa | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 5 - 1 | 2 - 0 | Abha | |||||||
Poland 3. Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Sandecja | |||||||
18 May 2024 11:45 | FT | 2 - 3 | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Kp Calisia Kalisz | |||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Polonia Bytom | |||||||
Poland Centralna Liga Juniorow ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Korona Kielce U19 | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Rakow Czestochowa Youth | ||||||||
18 May 2024 11:00 | ? - ? | ? - ? | Odra Opole Youth | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Arka Gdynia Youth | ||||||||
Peru Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 21:00 | FT | 5 - 1 | 4 - 1 | Deportivo Union Comercio | |||||||
Tunisia Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Es Du Sahel | |||||||
Italian Campionato Primavera ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Juventus U19 | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Bologna Youth | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lazio U19 | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atalanta U19 | |||||||
Australia FFA Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Kingborough Lions | |||||||
Algeria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Asm Oran | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Gc Mascara | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Rc Kouba | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Rc Arba | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Usm Annaba | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Ca Batna | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Mo Constantine | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Js Ghir Abadla | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Sc Mecheria | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Mcb Oued Sly | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Wa Mostaganem | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Olympique Akbou | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Hb Chelghoum Laid | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Js Bordj Menaiel | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 1 | Mc El Eulma | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Oued Magrane | |||||||
Italian Women Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Sampdoria Womens | ||||||||
Chile Primera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Cd Copiapo S.a. | ||||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 2 | Deportes Iquique | |||||||
18 May 2024 22:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Univ Catolica | |||||||
Macao Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | ? - ? | ? - ? | Cd Monte Carlo | ||||||||
Angola Girabola League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Sporting Cabinda | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Wiliete | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Desportivo Huila | ||||||||
18 May 2024 15:30 | ? - ? | ? - ? | Interclube Luanda | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Kabuscorp Do Palanca | ||||||||
Scotland Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | East Kilbride | ||||||||
Bulgaria Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Dunav Ruse | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Bdin Vidin | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Maritsa 1921 | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Spartak Varna | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Belasitsa Petrich | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Chernomorets 1919 Burgas | ||||||||
Japan Football League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mio Biwako Shiga | |||||||
United Soccer League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 02:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Rhode Island | |||||||
18 May 2024 02:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Memphis 901 | |||||||
Paraguay Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 00:30 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | 12 De Junio Vh | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Atletico Tembetary | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Guairena | ||||||||
Chile Primera B ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Union San Felipe | ||||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | |||||||
Belarus Pershaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | Niva Dolbizno | |||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 2 - 3 | 0 - 1 | Fc Molodechno | |||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Bate 2 Borisov | ||||||||
18 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Shakhtyor Petrikov | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Fc Baranovichi | ||||||||
Kosovo Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Kf Drita Gjilan | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Ballkani | |||||||
Bangladesh Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sheikh Jamal | |||||||
18 May 2024 12:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Bangladesh Police | |||||||
South Australian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Cumberland United | |||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | West Adelaide | |||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Salisbury United | |||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Western Strikers SC | |||||||
18 May 2024 06:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Adelaide Cobras | |||||||
18 May 2024 07:00 | FT | 4 - 2 | 2 - 2 | West Torrens Birkalla | |||||||
Australia New South Wales Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 08:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Blacktown City Demons | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Sutherland Sharks | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 1 | Marconi Stallions | |||||||
18 May 2024 10:15 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Wollongong Wolves | |||||||
18 May 2024 10:15 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Sydney United | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Gungahlin United | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Canberra Olympic | |||||||
Australia New South Wales Northern Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:30 | FT | 2 - 8 | 1 - 5 | Broadmeadow Magic | |||||||
18 May 2024 05:30 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Lake Macquarie | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 2 | Maitland | |||||||
Italy C1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Perugia | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Triestina | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Atalanta U23 | |||||||
18 May 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Juventus U23 | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Taranto Sport | |||||||
Central Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 03:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Wellington Phoenix Reserve | |||||||
18 May 2024 03:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 2 | Wellington Olympic | |||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 21:00 | ? - ? | ? - ? | Ec Passo Fundo | ||||||||
18 May 2024 21:00 | ? - ? | ? - ? | Gloria Rs | ||||||||
Brasileiro ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 21:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Sampaio Correa | |||||||
18 May 2024 21:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Nautico PE | |||||||
18 May 2024 23:30 | ? - ? | ? - ? | Sao Jose Poa Rs | ||||||||
18 May 2024 23:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Confianca Se | |||||||
USA Women ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 01:00 | ? - ? | ? - ? | Portland Thorns Fc Womens | ||||||||
18 May 2024 01:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Utah Royals Womens | |||||||
18 May 2024 03:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | San Diego Wave Womens | |||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Lanzarote | |||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Cd Cortes | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Cd Ardoi | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Cf Salmantino Uds | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | UD Poblense | ||||||||
18 May 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Ontinyent CF | ||||||||
18 May 2024 18:15 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Mallorca B | |||||||
Germany Regionalliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 4 - 4 | 1 - 2 | Spvgg Ansbach | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bayern Munich II | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 5 - 2 | 2 - 1 | TSV Aubstadt | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Augsburg 2 | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Sv Schalding Heining | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | SpVgg Bayreuth | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Ssvg Velbert | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Fortuna Koln | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gutersloh | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | SV Lippstadt | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Duren | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Tsv Schott Mainz | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 4 - 3 | 3 - 0 | Ksv Hessen Kassel | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Stuttgarter Kickers | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Tsv Steinbach Haiger | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Mainz Am | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Ssv Jeddeloh | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Eintracht Norderstedt | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Drochtersen/assel | |||||||
Australia New South Wales League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 05:30 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Prospect United Soccer Club | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Fraser Park | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | Bankstown United | |||||||
Australia Victoria State League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Beaumaris | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 1 | Essendon Royals | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Box Hill United Sc | |||||||
18 May 2024 06:15 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Goulburn Valley Suns | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Moreland Zebras | |||||||
Germany Oberliga NOFV ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | TSG Neustrelitz | |||||||
Chile Primera D ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Deportes Linares | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Melipilla | |||||||
18 May 2024 22:30 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Puerto Montt | |||||||
18 May 2024 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportes Rengo | |||||||
Australia Brisbane Capital League 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 7 - 0 | 0 - 0 | Wagga City Wanderers | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Woden Weston | |||||||
18 May 2024 06:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Belconnen United | |||||||
QLD Division 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Ipswich City | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Eastern Suburbs | |||||||
18 May 2024 10:15 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Moreton City Ii | |||||||
Australian cloth ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | Newmarket Sfc | |||||||
18 May 2024 09:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Mount Gravatt | |||||||
18 May 2024 10:15 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Springfield United | |||||||
French Championnat Amateur ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Andrezieux | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Olympique Ales | ||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Evian Thonon Gaillard | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Toulon | ||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 2 | Jura Sud Foot | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Hyeres | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Paris 13 Atletico | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Les Herbiers | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Bergerac | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | La Roche-sur-Yon | ||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 3 | Saumur OL. | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Romorantin | ||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 3 - 4 | 3 - 1 | Racing Club De France | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 1 | Af Virois | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Aubervilliers | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Stade Briochin | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Chambly | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Biesheim | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Saint Quentin | ||||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | ES Wasquehal | |||||||
18 May 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Feignies | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Fleury Merogis US | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Haguenau | ||||||||
France Ligue 5 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Compiegne | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Thionville | ||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Sable-sur-Sarthe | ||||||||
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Famalicao U19 | |||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Braga U19 | ||||||||
Primera Division de Uruguay ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Ca Progreso | |||||||
18 May 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Rampla Juniors | |||||||
18 May 2024 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | CA Penarol | |||||||
Uruguay Segunda ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cs Cerrito | |||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Oriental Lisboa | |||||||
Holland Ligue 3 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | VV Katwijk | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | AFC Amsterdam | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Excelsior Maassluis | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | de Treffers | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Koninklijke Hfc | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Scheveningen | |||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 4 - 1 | 1 - 1 | Gelders Veenendaalse VV | |||||||
Norway Division 4 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Innstrandens | |||||||
Denmark - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 12:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fremad Amager | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Esbjerg FB | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Middelfart | |||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | Skive IK | |||||||
Denmark - 4.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Ab Tarnby | |||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Greve | |||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Horsholm-Usserod IK | ||||||||
18 May 2024 14:30 | FT | 2 - 6 | 1 - 1 | Glostrup FK | |||||||
18 May 2024 14:30 | ? - ? | ? - ? | Tarup Paarup If | ||||||||
Austrian 3.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | SV Austria Salzburg | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Sv Wals Grunau | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Vfb Hohenems | ||||||||
Austria Landesliga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Hellas Kagran | |||||||
Switzerland - 2.Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Lausanne Sportsu21 | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Meyrin | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Us Terre Sainte | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Echallens | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Chenois | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 6 - 2 | 2 - 0 | La Chaux De Fonds | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Grand Saconnex | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 4 | 3 - 0 | Solothurn | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Muri | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 4 - 1 | 2 - 0 | Emmenbrucke | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Concordia Chiajna | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Courtetelle | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Munsingen | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Black Stars Basel | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Wettswil Bonstetten | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Mendrisio Stabio | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Yf Juventus Zurich | ||||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Asc Kreuzlingen | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Gossau | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Tuggen | |||||||
18 May 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Lugano U21 | ||||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 0 | Sc Kriens | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Bavois | |||||||
18 May 2024 15:00 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Etoile Carouge | |||||||
Czech Republic Cambrinus Liga Women's ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 3 | Slavia Praha Womens | |||||||
Czech Group D League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 09:30 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Klatovy | |||||||
Iceland 3 Deild ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Kv Vesturbaeja | ||||||||
Croatia 2 HNL ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:50 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Radnik Sesvete | |||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Jarun | |||||||
18 May 2024 16:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Solin | |||||||
Estonia Teine Liiga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 10:30 | ? - ? | ? - ? | Laanemaa Haapsalu | ||||||||
Kenya Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Kakamega Homeboyz | |||||||
18 May 2024 14:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tusker | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 22:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | San Francisco | |||||||
Tajikistan Vysshaya Liga ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Regar-TadAZ Tursunzoda | ||||||||
18 May 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Khatlon | ||||||||
Montenegro Division 2 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Bokelj Kotor | ||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Iskra Danilovgrad | ||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Ofk Igalo | ||||||||
18 May 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Berane | ||||||||
Canadian Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 03:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Ottawa | |||||||
18 May 2024 21:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Vancouver Whitecaps FC | |||||||
CAF Champions League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Ahly | |||||||
Turkmenistan Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 13:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Kopetdag Asgabat | |||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Energetik Mary | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | HTTU Asgabat | ||||||||
18 May 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Merw | ||||||||
Qatar Prince Cup ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:59 | ? - ? | ? - ? | Al-Sadd | ||||||||
Spain Primera Division RFEF ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Deportivo La Coruna | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Celta Vigo B | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Gimnastic Tarragona | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Cultural Leonesa | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Salamanca | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Fuenlabrada | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | SD Ponferradina | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 1 | CD Lugo | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Sd Tarazona | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 1 - 0 | Osasuna B | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | CD Castellon | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Atletico De Madrid B | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Real Madrid Castilla | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Recreativo Huelva | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alcoyano | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Antequera Cf | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Atletico Baleares | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | UD Merida | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Cd San Fernando Isleno | |||||||
18 May 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Cordoba C.F. | |||||||
Ghana Premier League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Asante Kotoko | ||||||||
18 May 2024 16:00 | ? - ? | ? - ? | Great Olympics | ||||||||
Australia New South Wales Super League ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ |
|||||||||||
18 May 2024 07:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Bulls Academy | |||||||
18 May 2024 08:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bonnyrigg White Eagles | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Northern Tiger | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Inter Lions | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | University Nsw | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Mt Druitt Town Rangers | |||||||
18 May 2024 10:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Bankstown City Lions |
Σύνολο αγώνων: 640
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Πρωταθλήματος (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):