Speelschema voetbal 02-07-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 09:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Veles Moscow | |||||||
02 Jul 2024 10:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Povazska Bystrica | |||||||
02 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Hillerod Fodbold | |||||||
02 Jul 2024 12:00 | FT | 4 - 2 | 1 - 2 | B93 Copenhagen | |||||||
02 Jul 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Decic Tuzi | ||||||||
02 Jul 2024 13:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | Radnicki Nis | |||||||
02 Jul 2024 13:00 | ? - ? | ? - ? | Baltika | ||||||||
02 Jul 2024 14:00 | FT | 5 - 2 | 3 - 2 | Sochi | |||||||
02 Jul 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Zenit Penza | |||||||
02 Jul 2024 14:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Berliner Fc Dynamo | |||||||
02 Jul 2024 15:00 | FT | 4 - 0 | 1 - 0 | Neuchatel Xamax | |||||||
02 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Banik Ostrava B | |||||||
02 Jul 2024 15:00 | FT | 3 - 0 | 1 - 0 | Arsenal Tula | |||||||
02 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | CFR Cluj | |||||||
02 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | LKS Nieciecza | |||||||
02 Jul 2024 16:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Zorya | |||||||
02 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 2 | El Salvador U20 | |||||||
02 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Zaglebie Sosnowiec | |||||||
02 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Gornik Zabrze | |||||||
02 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stuttgart Amateure | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | PFK Montana | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | FK Sarajevo | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Botosani | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 3 - 2 | 1 - 0 | RW Oberhausen | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 4 | 0 - 1 | Greuther Furth | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Munchen 1860 | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Winterthur | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Sparta Praha B | |||||||
02 Jul 2024 17:30 | FT | 10 - 0 | 2 - 0 | Baden | |||||||
02 Jul 2024 18:30 | ? - ? | ? - ? | USV Eschen Mauren | ||||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 1 | 2 - 0 | Workington | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 3 - 2 | 0 - 1 | Airdrie United | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Bonnyrigg Rose | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Stranraer | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Queens Park | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Dunfermline | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Linfield FC | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 2 | Ayr Utd | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 3 | 1 - 2 | Dalkeith Thistle | |||||||
02 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Tadcaster Albion | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Livingston | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 5 | 1 - 0 | Elgin City | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Alloa Athletic | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Stenhousemuir | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Dumbarton | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 5 - 1 | 1 - 0 | Longlevens | |||||||
02 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Nuneaton Town | |||||||
02 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Annan Athletic | |||||||
Brasil Serie A Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Corinthians Paulista | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 01:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Brusque | |||||||
02 Jul 2024 22:30 | FT | 2 - 1 | 0 - 0 | America MG | |||||||
Sweden Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Torns IF | |||||||
02 Jul 2024 18:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 0 | Gottne If | |||||||
EURO Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Hà Lan | |||||||
02 Jul 2024 20:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Thổ Nhĩ Kỳ | |||||||
Egypt Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Smouha SC | ||||||||
02 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | El Mokawloon | |||||||
02 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Zed | ||||||||
02 Jul 2024 18:00 | FT | 2 - 3 | 2 - 2 | Pyramids | |||||||
Latvia - 1. Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Riga Fc | |||||||
02 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Grobina | |||||||
Iceland Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 3 - 2 | 2 - 1 | Valur | |||||||
Chile Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 00:00 | FT | 7 - 0 | 4 - 0 | San Antonio Unido | |||||||
Iceland Ladies Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Tindastoll Neisti Womens | |||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Nữ Breidablik | |||||||
02 Jul 2024 20:15 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Vikingur Reykjavik Womens | |||||||
Uzbekistan Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 16:30 | ? - ? | ? - ? | Xorazm Urganch | ||||||||
Brazil National Football Tournament U20 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | America Mg Youth | |||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Ceara Youth | |||||||
02 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Cr Flamengo Rj Youth | |||||||
Copa America Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 02:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Uruguay | |||||||
02 Jul 2024 02:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Panama | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 21:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | Chacaritas | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 00:00 | FT | 3 - 3 | 0 - 0 | Tombense | |||||||
02 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Confianca Se | |||||||
Iceland 3 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 20:15 | FT | 3 - 1 | 3 - 1 | Ellidi | |||||||
Peru Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
02 Jul 2024 21:15 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Molinos El Pirata |
Totaal wedstrijden: 77
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Copa Sudamericana
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Romania Super Cup
- Ukraine Super Cup
- Bulgaria Super Cup
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Czech Super Cup
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- Russia Super Cup
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- Belgium Super Cup
- Turkey Super Cup
- Recopa Sudamericana
- Hungary Super Cup
- French Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- Portugal Super Cup
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- Poland Super Cup
- UEFA Nations League
- FAI Presidents Cup
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Super Cup Slovakia
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
- OFC Olympic Qualifying Tournament
- Women Olympic Football Tournament
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):