Speelschema voetbal 23-07-2024
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Tijd | Minute | Thuis | Voltijd | Ruststand | Uit | analyse | |||||
International Friendly Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 10:30 | ? - ? | ? - ? | Maritimo | ||||||||
23 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Bromley | |||||||
23 Jul 2024 11:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Sporting de Gijon | |||||||
23 Jul 2024 11:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Zemun | |||||||
23 Jul 2024 11:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Beauvais | |||||||
23 Jul 2024 12:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Newport County | |||||||
23 Jul 2024 13:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Blackpool | |||||||
23 Jul 2024 14:00 | FT | 6 - 5 | 2 - 3 | Chlumec Nad Cidlinou | |||||||
23 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Roda JC Kerkrade | ||||||||
23 Jul 2024 14:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Ashdod MS | |||||||
23 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cardiff City | |||||||
23 Jul 2024 15:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Inhulets Petrove | |||||||
23 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 1 | Veres Rivne | |||||||
23 Jul 2024 15:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Chernihiv | |||||||
23 Jul 2024 15:00 | FT | 1 - 4 | 0 - 1 | Al Kuwait SC | |||||||
23 Jul 2024 15:15 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Jonkopings Sodra IF | |||||||
23 Jul 2024 16:00 | FT | 3 - 4 | 1 - 2 | Rizespor | |||||||
23 Jul 2024 16:00 | FT | 5 - 0 | 2 - 0 | Taftea Ik | |||||||
23 Jul 2024 16:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Taawon | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sc Neusiedl 1919 | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | AB Kobenhavn | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | ? - ? | ? - ? | Aarau | ||||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Varbergs Gif | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 6 | 0 - 2 | Dukla Praha U19 | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Fk Loko Vltavin | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Dhamk | |||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 0 | Villefranche | |||||||
23 Jul 2024 17:15 | FT | 4 - 4 | 4 - 1 | Holbaek | |||||||
23 Jul 2024 17:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hannover 96 Am | |||||||
23 Jul 2024 17:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Al-Sadd | |||||||
23 Jul 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Baltyk Koszalin | ||||||||
23 Jul 2024 17:30 | ? - ? | ? - ? | Marienlyst | ||||||||
23 Jul 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Mattersburg | ||||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Porto | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Vardar Skopje | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Lleida | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | ? - ? | ? - ? | Bk Astrio | ||||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Sochaux | |||||||
23 Jul 2024 18:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Mansfield Town | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | ? - ? | ? - ? | JOS Watergraafsmeer | ||||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | Eastleigh | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Telstar | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Coventry | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Millwall | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 5 | 1 - 2 | Valladolid | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Deportivo La Coruna | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Sheffield United | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 1 - 6 | 1 - 1 | Scunthorpe United | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 1 | CS Petange | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 3 - 3 | 1 - 0 | Jong Sparta Rotterdam | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 4 - 5 | 4 - 4 | Peterborough United | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | ? - ? | ? - ? | If Lyseng | ||||||||
23 Jul 2024 19:00 | ? - ? | ? - ? | Cleethorpes Town | ||||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 4 | 0 - 4 | Spakenburg | |||||||
23 Jul 2024 19:15 | ? - ? | ? - ? | Ards | ||||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Poole Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 3 - 1 | 2 - 0 | Annagh United | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Bracknell Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | ? - ? | ? - ? | Crusaders FC | ||||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Stoke City | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Oldham Athletic | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | AFC Fylde | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | ? - ? | ? - ? | Stockport County | ||||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 5 | 0 - 1 | Glenavon Lurgan | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Crawley Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Reading | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Rotherham United | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 3 - 3 | 1 - 1 | York City | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 1 | Bolton Wanderers | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Lewes | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Hemel Hempstead Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 2 | Redditch United | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 1 - 2 | 0 - 0 | Whitby Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 3 | 2 - 1 | Ashington | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | South Shields | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 2 - 2 | 1 - 1 | Spennymoor Town | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Dungannon Swifts | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 4 - 2 | 3 - 0 | Swindon Supermarine | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 6 - 0 | 3 - 0 | Afan Lido | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | ? - ? | ? - ? | Ballinamallard United | ||||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 6 | 1 - 2 | Dorchester Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Halifax Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Welling United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Walsall Wood | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Hastings United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 0 - 1 | Leicester City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Sutton United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 0 | 2 - 0 | Cheltenham Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 3 | Ebbsfleet United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 1 | Rochdale | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 0 | 1 - 0 | Kidderminster | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 0 | Gillingham | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Bangor City FC | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Portadown FC | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Hull City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 0 | Solihull Moors | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Hampton & Richmond | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 5 | 0 - 1 | Mickleover Sports | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 1 | Potters Bar Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 0 - 0 | Aveley | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 7 - 0 | 3 - 0 | Pontefract Collieries | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 1 | 2 - 1 | Brightlingsea Regent | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 5 | 1 - 3 | Fc United Of Manchester | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Brackley Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Matlock Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 5 | 0 - 3 | Crystal Palace U21 | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Ware | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | ? - ? | ? - ? | Gloucester City | ||||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 3 | 2 - 3 | Margate | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Nuneaton Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | ? - ? | ? - ? | Belper Town | ||||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Scarborough | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Bath City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | St Albans City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 5 | 0 - 2 | Kings Lynn | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Sheppey United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Bristol City U21 | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Billericay Town | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 3 | 2 - 2 | Peterborough Sports | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Bristol City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Salford City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 1 | Newington | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 0 | AFC Hornchurch | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Taunton Town | |||||||
23 Jul 2024 20:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Sevilla | |||||||
Copa Sudamericana Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 23:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Huachipato | |||||||
Argentina Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 2 - 0 | 0 - 0 | Argentinos Juniors | |||||||
23 Jul 2024 22:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | San Lorenzo | |||||||
23 Jul 2024 22:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Independiente Rivadavia | |||||||
Champions League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 16:00 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Rigas Futbola Skola | |||||||
23 Jul 2024 16:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 3 | Jagiellonia Bialystok | |||||||
23 Jul 2024 16:59 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Qarabag | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 4 - 1 | 3 - 0 | Ki Klaksvik | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Cs Petrocub | |||||||
23 Jul 2024 18:30 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Maccabi Tel Aviv | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 6 - 2 | 3 - 1 | Partizan Belgrade | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 2 | Midtjylland | |||||||
23 Jul 2024 19:00 | FT | 5 - 0 | 3 - 0 | The New Saints | |||||||
23 Jul 2024 19:30 | FT | 3 - 4 | 1 - 1 | Fenerbahce | |||||||
23 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Sparta Praha | |||||||
Brasil Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Coritiba | |||||||
23 Jul 2024 23:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Sport Club Recife | |||||||
23 Jul 2024 23:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Gremio Novorizontino | |||||||
Argentina Primera B Nacional Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:10 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | San Martin Tucuman | |||||||
Singapore Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 12:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Albirex Niigata FC | |||||||
Iraq Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 17:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Al Najaf | |||||||
Korea K League Challenge Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 11:30 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Suwon Samsung Bluewings | |||||||
23 Jul 2024 11:30 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Gyeongnam FC | |||||||
23 Jul 2024 11:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 0 | Chunnam Dragons | |||||||
Colombia Copa Mustang Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Alianza Petrolera | |||||||
23 Jul 2024 02:00 | FT | 1 - 1 | 1 - 1 | Dep.Independiente Medellin | |||||||
23 Jul 2024 22:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Fortaleza CEIF | |||||||
Estonia Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 15:00 | ? - ? | ? - ? | Hiiumaa | ||||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 5 - 1 | 3 - 0 | Rumori Calcio | |||||||
Venezuela Primera Division Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | |||||||
23 Jul 2024 22:30 | FT | 0 - 4 | 0 - 2 | Carabobo | |||||||
Norway Adeccoligaen Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 0 - 3 | 0 - 1 | Levanger | |||||||
Estonia Esi Liiga Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 17:00 | FT | 1 - 3 | 0 - 2 | Jk Tallinna Kalev Iii | |||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 14:00 | FT | 2 - 2 | 2 - 2 | Osters U21 | |||||||
23 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Malmo FF U21 | ||||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Degerfors IF U21 | ||||||||
23 Jul 2024 14:00 | ? - ? | ? - ? | Gefle IF U21 | ||||||||
Australia FFA Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 10:30 | FT | 2 - 4 | 1 - 1 | Perth Glory FC | |||||||
Bulgaria Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 16:30 | FT | 1 - 2 | 1 - 1 | Etar Veliko Tarnovo | |||||||
Scotland League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 1 | 0 - 1 | Airdrie United | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 2 | 0 - 0 | St Johnstone | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Livingston | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 3 - 1 | 1 - 1 | Annan Athletic | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 4 - 0 | 3 - 0 | Brechin City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 3 | 1 - 3 | Queen of South | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 2 | 1 - 2 | Ross County | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Arbroath | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 0 - 1 | 0 - 1 | Peterhead | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 1 | 1 - 1 | Edinburgh City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 3 | 1 - 2 | Clyde | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 4 - 0 | 2 - 0 | Elgin City | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 4 | 1 - 2 | Ayr Utd | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 2 - 2 | 1 - 0 | Stranraer | |||||||
23 Jul 2024 19:45 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Forfar Athletic | |||||||
23 Jul 2024 20:00 | FT | 2 - 5 | 0 - 2 | Dundee United | |||||||
Ecuador Campeonato Serie B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 21:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Cuniburo | |||||||
Paraguay Division 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:30 | FT | 0 - 2 | 0 - 2 | Pastoreo | |||||||
Chile Primera B Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Csyd Barnechea | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 06:00 | ? - ? | ? - ? | Gungahlin United | ||||||||
Brazil Campeonato Gaucho 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Santa Maria FC | |||||||
Brasileiro Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 1 | Ferroviario Ce | |||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Sampaio Correa | |||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | CSA Alagoas AL | |||||||
Australia New South Wales League 2 Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 11:00 | FT | 0 - 2 | 0 - 1 | Mounties Wanderers | |||||||
Chile Primera D Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 1 | 1 - 0 | Melipilla | |||||||
Australian cloth Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 11:30 | ? - ? | ? - ? | Springfield United | ||||||||
Uruguay Segunda Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 00:00 | FT | 2 - 0 | 2 - 0 | Csyd Cooper | |||||||
Iceland 4 Deild Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 20:15 | FT | 0 - 2 | 0 - 0 | Arborg | |||||||
23 Jul 2024 20:15 | FT | 3 - 3 | 2 - 0 | Ymir | |||||||
23 Jul 2024 21:00 | FT | 5 - 4 | 4 - 2 | Rb Keflavik | |||||||
Panama Liga Nacional de Ascenso Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 02:30 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Herrera | |||||||
Europa Conference League Cup Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 16:59 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Hamrun Spartans | |||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 0 | 1 - 0 | Ordabasy | |||||||
23 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 0 | 0 - 0 | Flora Tallinn | |||||||
COTIF Tournament Voetbal Speelschema |
|||||||||||
23 Jul 2024 18:00 | FT | 1 - 1 | 0 - 0 | Valencia U20 | |||||||
23 Jul 2024 20:00 | FT | 0 - 1 | 0 - 0 | Uruguay U20 | |||||||
23 Jul 2024 22:00 | FT | 1 - 0 | 0 - 0 | Levante U20 |
Totaal wedstrijden: 203
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
league (schedule)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Copa Sudamericana
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Romania Super Cup
- Ukraine Super Cup
- Bulgaria Super Cup
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Czech Super Cup
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- Russia Super Cup
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- Belgium Super Cup
- Turkey Super Cup
- Recopa Sudamericana
- Hungary Super Cup
- French Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- Portugal Super Cup
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- Poland Super Cup
- UEFA Nations League
- FAI Presidents Cup
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Super Cup Slovakia
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
- OFC Olympic Qualifying Tournament
- Women Olympic Football Tournament
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):