Scotland FA Cup Tabela ligowa sezon 2014-2015
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
klub piłkarski | sumie Spotkań |
Zwycięstwa
|
Remisy
|
Porażki
|
Bramki
|
Porażki
|
Punkty
|
|
1 | Falkirk | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 5 | 6 |
2 | Inverness C.T. | 7 | 5 | 2 | 0 | 13 | 5 | 4 |
3 | Spartans | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 7 | 3 |
4 | Hibernian FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 3 |
5 | Arbroath | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 7 | 3 |
6 | Raith Rovers | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 3 |
7 | Queen of South | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 3 |
8 | Berwick Rangers | 7 | 4 | 2 | 1 | 9 | 8 | 3 |
9 | Partick Thistle | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 |
10 | Dundee United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 |
11 | Dundee | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
12 | St. Johnstone | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
13 | Brechin City | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 1 |
14 | Dunfermline | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 |
15 | Annan Athletic | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 8 | 1 |
16 | Stranraer | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 1 |
17 | St. Mirren | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 |
18 | Cove Rangers | 3 | 2 | 0 | 1 | 19 | 3 | 0 |
19 | Hurlford United | 6 | 3 | 3 | 0 | 19 | 5 | 0 |
20 | Celtic | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 2 | 0 |
21 | Auchinleck Talbot | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 |
22 | Boness United | 5 | 3 | 1 | 1 | 20 | 14 | 0 |
23 | Edinburgh City | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 |
24 | East Fife | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 |
25 | Brora Rangers | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 6 | 0 |
26 | Linlithgow Rose | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 0 |
27 | Albion Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 0 |
28 | Alloa Athletic | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 |
29 | Glasgow Rangers | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 |
30 | Lothian Hutchison | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
31 | Elgin City | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | 10 | 0 |
32 | Forres Mechanics | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 0 |
33 | Turriff United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 |
34 | Nairn County | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 |
35 | Whitehill Welfare | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 |
36 | Clyde | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 |
37 | Greenock Morton | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 |
38 | Cowdenbeath | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 |
39 | Huntly | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
40 | Formartine United | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
41 | Montrose | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 |
42 | Gala Fairydean | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
43 | Gretna | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
44 | Queens Park | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
45 | Gretna 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Dalbeattie Star | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 |
47 | Banks Odee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 |
48 | Livingston | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 |
49 | Wigtown Bladnoch | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
50 | Preston Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
51 | Wick Academy | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
52 | Coldstream | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
53 | Fraserburgh | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
54 | Stenhousemuir | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
55 | Aberdeen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
56 | Motherwell FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
57 | Ross County | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
58 | Vale Of Leithen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
59 | Deveronvale | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
60 | Peterhead | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
61 | Dumbarton | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
62 | Civil Service Strollers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 |
63 | Strathspey Thistle | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
64 | East Stirlingshire | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
65 | Stirling Albion | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 |
66 | Keith | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
67 | Girvan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
68 | Forfar Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
69 | Airdrie United | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
70 | Hamilton FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
71 | East Kilbride | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 8 | 0 |
72 | Newton Stewart Ath | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 |
73 | Golspie Sutherland | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
74 | Stirling University | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
75 | Burntisland Shipyard | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
76 | Inverurie Loco Works | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
77 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
78 | Culter | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 9 | 0 |
79 | St Cuthberts Wanderers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
80 | Ayr Utd | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 |
81 | Lossiemouth | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
82 | Selkirk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
83 | Rothes | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
84 | Hearts | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
85 | Edinburgh University | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | 0 |
86 | Fort William | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
87 | Buckie Thistle | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
88 | Hawick Royal Albert | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 11 | 0 |
89 | Threave Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 |
90 | Clachnacuddin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 |
91 | Glasgow University | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 |
Czas aktualizacji tabeli ligi: 05/31/2024 - 23:13
Statystyki Tabela najnowszych | ||
Rozegrane Spotkań | 106 | 35.33% |
Spotkań nie odtworzona | 194 | 64.67% |
Dom Zwycięstwa | 42 | 39.62% |
Remisy | 19 | 18% |
Wyjazd Zwycięstwa | 45 | 42.45% |
Suma bramek | 365 | średnia 3.44 Bramki/Spotkań |
dom Bramki | 187 | średnia 1.76 Bramki/Spotkań |
Wyjazd Bramki | 178 | średnia 1.68 Bramki/Spotkań |
najlepszy Atak drużyny | Boness United | 20 bramek |
dom najlepszy Atak drużyny | Boness United | 12 bramek |
Wyjazd najlepszy Atak drużyny | Hurlford United | 16 bramek |
najgorsze Atak drużyny | Hearts, Kilmarnock, Dumbarton, Hamilton FC, Airdrie United, Peterhead, Vale Of Leithen, Burntisland Shipyard, Fort William, Lossiemouth, Deveronvale, Selkirk, Gretna 2008, Rothes, Buckie Thistle, Inverurie Loco Works | 0 bramek |
dom najgorsze Atak drużyny | Hearts, Kilmarnock, Aberdeen, Cowdenbeath, Dumbarton, Greenock Morton, Livingston, Ross County, Hamilton FC, Raith Rovers, Airdrie United, Clyde, Peterhead, Albion Rovers, Vale Of Leithen, Burntisland Shipyard, St Cuthberts Wanderers, Gala Fairydean, Civil Service Stroller | 0 bramek |
Wyjazd najgorsze Atak drużyny | St. Johnstone, St. Mirren, Hearts, Motherwell FC, Kilmarnock, Dundee, Dumbarton, Gretna, Hamilton FC, Queen of South, Partick Thistle, East Fife, Forfar Athletic, Stenhousemuir, Airdrie United, Ayr Utd, Peterhead, Lothian Hutchison, Vale Of Leithen, Newton Stewart Ath, Wigto | 0 bramek |
najlepszy Drużyna obrony | Gretna 2008 | 0 bramek |
dom najlepszy Drużyna obrony | Kilmarnock, Celtic, Aberdeen, Cowdenbeath, Greenock Morton, Livingston, Ross County, Hamilton FC, Raith Rovers, Clyde, Burntisland Shipyard, St Cuthberts Wanderers, Gala Fairydean, Hawick Royal Albert, Civil Service Strollers, Fort William, Gretna 2008, Fraserburgh, Strath | 0 bramek |
Wyjazd najlepszy Drużyna obrony | Glasgow Rangers, Hearts, Motherwell FC, Dundee, Dumbarton, Gretna, Queen of South, Partick Thistle, East Fife, Forfar Athletic, Stenhousemuir, Airdrie United, Peterhead, Lothian Hutchison, Vale Of Leithen, Wigtown Bladnoch, Glasgow University, Edinburgh City, Lossiemouth, D | 0 bramek |
najgorsze Drużyna obrony | Boness United | 14 bramek |
dom najgorsze Drużyna obrony | Boness United | 10 bramek |
Wyjazd najgorsze Drużyna obrony | Hawick Royal Albert | 11 bramek |
sezon
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
Ligi (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):