Scotland FA Cup Tabela ligowa sezon 2021-2022
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
klub piłkarski | sumie Spotkań |
Zwycięstwa
|
Remisy
|
Porażki
|
Bramki
|
Porażki
|
Punkty
|
|
1 | East Kilbride | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 | 4 | 9 |
2 | Dalbeattie Star | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 8 |
3 | Albion Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 |
4 | Brechin City | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 |
5 | Jeanfield Swifts | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 4 | 6 |
6 | Civil Service Strollers | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 6 |
7 | Gala Fairydean | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 |
8 | Annan Athletic | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 | 6 |
9 | Bonnyrigg Rose | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 6 |
10 | Kelty Hearts | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 22 | 5 |
11 | Brora Rangers | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 2 | 4 |
12 | Cove Rangers | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 4 |
13 | Rothes | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 |
14 | Arbroath | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 3 |
15 | Penicuik Athletic | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 |
16 | Alloa Athletic | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 3 |
17 | Nairn County | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 |
18 | Stenhousemuir | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 |
19 | Dunipace | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 |
20 | Kilmarnock | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 |
21 | Peterhead | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 3 |
22 | Huntly | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 3 |
23 | East Stirlingshire | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
24 | Berwick Rangers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
25 | Partick Thistle | 9 | 4 | 0 | 5 | 4 | 5 | 3 |
26 | Golspie Sutherland | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
27 | Forfar Athletic | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 |
28 | Airdrie United | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 |
29 | Stirling Albion | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 |
30 | Raith Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 |
31 | Stirling University | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 |
32 | Tynecastle | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 8 | 3 |
33 | Auchinleck Talbot | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 |
34 | Ayr Utd | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | 3 |
35 | Coldstream | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 11 | 3 |
36 | Edinburgh City | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 3 |
37 | Inverness C.T. | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
38 | Greenock Morton | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 |
39 | Montrose | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 |
40 | Deveronvale | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 |
41 | Edinburgh University | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 |
42 | Cumbernauld Colts | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
43 | Newtongrange Star | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
44 | Haddington Athletic | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 |
45 | Lothian Hutchison | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 |
46 | Buckie Thistle | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 |
47 | Queen of South | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 |
48 | St. Mirren | 9 | 8 | 0 | 1 | 28 | 4 | 0 |
49 | Glasgow Rangers | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 1 | 0 |
50 | Hearts | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 3 | 0 |
51 | Celtic | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 |
52 | Aberdeen | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 10 | 0 |
53 | Motherwell FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 7 | 0 |
54 | Dundee | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 |
55 | Livingston | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
56 | Hibernian FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 |
57 | Dundee United | 7 | 5 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 |
58 | Dunbar United | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
59 | Preston Athletic | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
60 | Irvine Meadow | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
61 | Banks Odee | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
62 | Burntisland Shipyard | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 |
63 | Dalkeith Thistle | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 |
64 | Blackburn United | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
65 | Clydebank | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
66 | St. Johnstone | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
67 | Easthouses Lily | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
68 | Musselburgh Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
69 | Clachnacuddin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
70 | Gretna | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
71 | Linlithgow Rose | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
72 | Falkirk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
73 | Edusport Academy | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
74 | Spartans | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
75 | Dunfermline | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
76 | Hamilton FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
77 | Queens Park | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
78 | Girvan | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
79 | Cowdenbeath | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
80 | Broxburn Athletic | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
81 | Dundonald Bluebell | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
82 | Dundonald | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
83 | Newton Stewart Ath | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
84 | St Cuthberts Wanderers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
85 | Hawick Royal Albert | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
86 | Forres Mechanics | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
87 | Formartine United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
88 | Threave Rovers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
89 | Whitehill Welfare | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
90 | Fort William | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
91 | Hill Of Beath | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
92 | Inverurie Loco Works | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
93 | Dumbarton | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
94 | Ross County | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
95 | Strathspey Thistle | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
96 | Vale Of Leithen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
97 | Darvel | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Czas aktualizacji tabeli ligi: 05/31/2024 - 22:41
Statystyki Tabela najnowszych | ||
Rozegrane Spotkań | 93 | 31% |
Spotkań nie odtworzona | 207 | 69% |
Dom Zwycięstwa | 49 | 52.69% |
Remisy | 22 | 24% |
Wyjazd Zwycięstwa | 48 | 51.61% |
Suma bramek | 325 | średnia 3.49 Bramki/Spotkań |
dom Bramki | 171 | średnia 1.84 Bramki/Spotkań |
Wyjazd Bramki | 154 | średnia 1.66 Bramki/Spotkań |
najlepszy Atak drużyny | St. Mirren | 28 bramek |
dom najlepszy Atak drużyny | St. Mirren | 20 bramek |
Wyjazd najlepszy Atak drużyny | East Kilbride | 14 bramek |
najgorsze Atak drużyny | Dunfermline, St. Johnstone, Dumbarton, Ross County, Hamilton FC, Vale Of Leithen, Hawick Royal Albert, Fort William, Forres Mechanics, Strathspey Thistle, Threave Rovers, Formartine United, Spartans, Inverurie Loco Works, Queens Park, Edusport Academy, Hill Of Beath, Darv | 0 bramek |
dom najgorsze Atak drużyny | Dunfermline, St. Johnstone, Dundee, Hibernian FC, Dumbarton, Ross County, Dundee United, Gretna, Hamilton FC, Queen of South, Raith Rovers, Forfar Athletic, Airdrie United, Stirling Albion, Vale Of Leithen, Edinburgh City, Gala Fairydean, Hawick Royal Albert, Civil Service | 0 bramek |
Wyjazd najgorsze Atak drużyny | Dunfermline, St. Johnstone, Motherwell FC, Cowdenbeath, Dumbarton, Livingston, Ross County, Falkirk, Hamilton FC, Partick Thistle, Alloa Athletic, Arbroath, Stenhousemuir, Brechin City, Ayr Utd, Lothian Hutchison, Auchinleck Talbot, Vale Of Leithen, Newton Stewart Ath, Burn | 0 bramek |
najlepszy Drużyna obrony | St. Johnstone, Livingston, Preston Athletic, Nairn County | 0 bramek |
dom najlepszy Drużyna obrony | Dunfermline, St. Johnstone, St. Mirren, Glasgow Rangers, Aberdeen, Hibernian FC, Livingston, Ross County, Gretna, Hamilton FC, Raith Rovers, Forfar Athletic, Airdrie United, Stirling Albion, Albion Rovers, Vale Of Leithen, Edinburgh City, Edinburgh University, Fort William | 0 bramek |
Wyjazd najlepszy Drużyna obrony | St. Johnstone, Hearts, Motherwell FC, Kilmarnock, Dundee, Cowdenbeath, Dumbarton, Livingston, Falkirk, Partick Thistle, Alloa Athletic, Arbroath, Stenhousemuir, Brechin City, Ayr Utd, Peterhead, Lothian Hutchison, Auchinleck Talbot, Newton Stewart Ath, Burntisland Shipyard, | 0 bramek |
najgorsze Drużyna obrony | Kelty Hearts | 22 bramek |
dom najgorsze Drużyna obrony | Coldstream | 10 bramek |
Wyjazd najgorsze Drużyna obrony | Kelty Hearts | 21 bramek |
sezon
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
Ligi (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):