Scotland FA Cup Tabela ligowa sezon 2016-2017
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
klub piłkarski | sumie Spotkań |
Zwycięstwa
|
Remisy
|
Porażki
|
Bramki
|
Porażki
|
Punkty
|
|
1 | Celtic | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 3 | 15 |
2 | Aberdeen | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 6 | 12 |
3 | Glasgow Rangers | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 9 |
4 | St. Mirren | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 7 | 9 |
5 | Dunfermline | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 7 | 8 |
6 | Hibernian FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 6 | 7 |
7 | Ayr Utd | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 7 | 7 |
8 | Clyde | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 6 | 6 |
9 | Partick Thistle | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 6 |
10 | Queens Park | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 5 |
11 | Edinburgh City | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 |
12 | Hamilton FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 8 | 5 |
13 | East Fife | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 4 |
14 | Elgin City | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 3 | 3 |
15 | Buckie Thistle | 4 | 2 | 1 | 1 | 16 | 8 | 3 |
16 | Greenock Morton | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | 3 |
17 | Ross County | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 |
18 | St. Johnstone | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 |
19 | Stenhousemuir | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 3 |
20 | Alloa Athletic | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 |
21 | Livingston | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 |
22 | Hearts | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | 3 |
23 | Albion Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 |
24 | Inverness C.T. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 3 |
25 | Raith Rovers | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 |
26 | Stirling Albion | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 5 | 1 |
27 | East Stirlingshire | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
28 | Forfar Athletic | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
29 | Annan Athletic | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 |
30 | Bonnyrigg Rose | 8 | 5 | 2 | 1 | 31 | 13 | 0 |
31 | Beith | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 8 | 0 |
32 | East Kilbride | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 |
33 | Forres Mechanics | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 9 | 0 |
34 | Formartine United | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | 8 | 0 |
35 | Wick Academy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 0 |
36 | Leith Athletic | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 |
37 | Auchinleck Talbot | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 0 |
38 | Linlithgow Rose | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 |
39 | Brora Rangers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 |
40 | Montrose | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 |
41 | Bsc Glasgow | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 |
42 | Banks Odee | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 9 | 0 |
43 | Colville Park Afc | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
44 | Girvan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
45 | Gretna 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Gretna | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 0 |
47 | Stirling University | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
48 | Edusport Academy | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 |
49 | Nairn County | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 |
50 | Huntly | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 |
51 | Berwick Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 |
52 | Queen of South | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
53 | Motherwell FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
54 | Airdrie United | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
55 | Threave Rovers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
56 | Clachnacuddin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
57 | Cove Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
58 | Brechin City | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
59 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
60 | Peterhead | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
61 | Coldstream | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
62 | Edinburgh University | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
63 | Keith | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
64 | Cowdenbeath | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
65 | Dumbarton | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
66 | Hawick Royal Albert | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | 13 | 0 |
67 | Spartans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 |
68 | Preston Athletic | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 |
69 | Gala Fairydean | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 |
70 | Whitehill Welfare | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 |
71 | Rothes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
72 | Fraserburgh | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
73 | Dalbeattie Star | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
74 | Falkirk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
75 | Dundee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
76 | Cumbernauld Colts | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 |
77 | Arbroath | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 |
78 | Stranraer | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 |
79 | Turriff United | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 |
80 | Fort William | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
81 | St Cuthberts Wanderers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
82 | Deveronvale | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
83 | Selkirk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
84 | Civil Service Strollers | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | 0 |
85 | Dundee United | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 |
86 | Lossiemouth | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 |
87 | Golspie Sutherland | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
88 | Wigtown Bladnoch | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
89 | Newton Stewart Ath | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
90 | Glasgow University | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 |
91 | Inverurie Loco Works | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
92 | Strathspey Thistle | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
93 | Vale Of Leithen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 | 0 |
94 | Burntisland Shipyard | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 |
Czas aktualizacji tabeli ligi: 06/12/2024 - 23:41
Statystyki Tabela najnowszych | ||
Rozegrane Spotkań | 113 | 37.67% |
Spotkań nie odtworzona | 187 | 62.33% |
Dom Zwycięstwa | 41 | 36.28% |
Remisy | 24 | 21% |
Wyjazd Zwycięstwa | 48 | 42.48% |
Suma bramek | 394 | średnia 3.49 Bramki/Spotkań |
dom Bramki | 210 | średnia 1.86 Bramki/Spotkań |
Wyjazd Bramki | 184 | średnia 1.63 Bramki/Spotkań |
najlepszy Atak drużyny | Bonnyrigg Rose | 31 bramek |
dom najlepszy Atak drużyny | Bonnyrigg Rose | 21 bramek |
Wyjazd najlepszy Atak drużyny | Buckie Thistle | 12 bramek |
najgorsze Atak drużyny | Kilmarnock, Dundee, Cowdenbeath, Dumbarton, Falkirk, Forfar Athletic, Brechin City, Peterhead, Newton Stewart Ath, Wigtown Bladnoch, Burntisland Shipyard, St Cuthberts Wanderers, Edinburgh University, Deveronvale, Selkirk, Gretna 2008, Keith, Golspie Sutherland, Strathspey | 0 bramek |
dom najgorsze Atak drużyny | Inverness C.T., Motherwell FC, Kilmarnock, Dundee, Cowdenbeath, Dumbarton, Livingston, Dundee United, Falkirk, Queen of South, Forfar Athletic, Brechin City, Annan Athletic, Peterhead, Auchinleck Talbot, Vale Of Leithen, Newton Stewart Ath, Wigtown Bladnoch, Edinburgh City | 0 bramek |
Wyjazd najgorsze Atak drużyny | St. Johnstone, Glasgow Rangers, Kilmarnock, Dundee, Cowdenbeath, Dumbarton, Ross County, Falkirk, Arbroath, Forfar Athletic, Airdrie United, Brechin City, Stranraer, Peterhead, Albion Rovers, Newton Stewart Ath, Wigtown Bladnoch, Glasgow University, Burntisland Shipyard, St | 0 bramek |
najlepszy Drużyna obrony | Gretna 2008 | 0 bramek |
dom najlepszy Drużyna obrony | Inverness C.T., Motherwell FC, Greenock Morton, Dundee United, Falkirk, Queen of South, Partick Thistle, Annan Athletic, Vale Of Leithen, Burntisland Shipyard, Cove Rangers, Gretna 2008, Rothes, Fraserburgh, Golspie Sutherland, Whitehill Welfare, Strathspey Thistle, Colds | 0 bramek |
Wyjazd najlepszy Drużyna obrony | St. Johnstone, Kilmarnock, Dundee, Cowdenbeath, Dumbarton, Ross County, Alloa Athletic, East Fife, Forfar Athletic, Airdrie United, Brechin City, Peterhead, Albion Rovers, Newton Stewart Ath, Wigtown Bladnoch, Glasgow University, St Cuthberts Wanderers, Gala Fairydean, Edi | 0 bramek |
najgorsze Drużyna obrony | Burntisland Shipyard | 14 bramek |
dom najgorsze Drużyna obrony | Bonnyrigg Rose | 10 bramek |
Wyjazd najgorsze Drużyna obrony | Burntisland Shipyard | 14 bramek |
sezon
- 2024-2025
- 2003-2004
- 2019-2021
- 2004-2005
- 2005-2006
- 2006-2007
- 2007-2008
- 2008-2009
- 2009-2010
- 2010-2011
- 2011-2012
- 2012-2013
- 2022-2023
- 2013-2014
- 2014-2015
- 2017-2018
- 2016-2017
- 2021-2022
- 2015-2016
- 2023-2024
- 2018-2019
- 2019-2020
- 2020-2021
Ligi (statistics)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):