futbol sonuçları 09-02-2021
Loading...
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Rotherham United | 1 - 2 | 0 - 1 | Cardiff City | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Sheffield Wed | 2 - 0 | 1 - 0 | Wycombe Wanderers | ||||||
Italy Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Cittadella | 1 - 1 | 1 - 0 | Cosenza | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Empoli | 2 - 2 | 0 - 0 | Pescara | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Lecce | 2 - 2 | 0 - 0 | Brescia | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Vicenza | 1 - 2 | 0 - 0 | Ac Monza | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Pisa | 2 - 2 | 0 - 0 | Salernitana | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Spal | 1 - 3 | 1 - 1 | Pordenone | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Venezia | 3 - 1 | 1 - 0 | Cremonese | ||||||
09 Feb 2021 20:00 | FT | Ascoli | 1 - 1 | 0 - 0 | Frosinone | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 20:00 | FT | Real Madrid | 2 - 0 | 0 - 0 | Getafe | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:00 | FT | Pacos Ferreira | 0 - 0 | 0 - 0 | Portimonense | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Rio Ave | 2 - 1 | 0 - 1 | Desportivo de Tondela | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Boavista | 0 - 1 | 0 - 1 | CD Nacional | ||||||
09 Feb 2021 21:00 | FT | Gil Vicente | 1 - 2 | 1 - 0 | Sporting Lisbon | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 08:00 | FT | Akron Togliatti | 6 - 1 | 1 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
09 Feb 2021 08:00 | FT | Zenit St.petersburg Youth | 2 - 0 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
09 Feb 2021 08:00 | FT | Kairat Almaty | 0 - 2 | 0 - 0 | Ruh Brest | ||||||
09 Feb 2021 09:00 | FT | Rubin Kazan | 3 - 1 | 2 - 0 | Pari Nizhny Novgorod | ||||||
09 Feb 2021 09:00 | FT | Concordia Chiajna | 2 - 2 | 1 - 1 | Progresul Spartac | ||||||
09 Feb 2021 10:00 | FT | Vysocina Jihlava | 0 - 1 | 0 - 0 | Fk Mas Taborsko | ||||||
09 Feb 2021 10:00 | FT | Arka Gdynia | 2 - 3 | 0 - 1 | Bytovia Bytow | ||||||
09 Feb 2021 10:00 | FT | Ripensia Timisoara | 4 - 2 | 4 - 0 | Corvinul Hunedoara | ||||||
09 Feb 2021 12:00 | Spartak Moscow | ? - ? | ? - ? | Shakhter Soligorsk | |||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Bashinformsvyaz-Dynamo Ufa | 1 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Moscow | ||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Montenegro U19 | 1 - 0 | 1 - 0 | Bosnia Herzegovina U19 | ||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Shakhter Soligorsk | 0 - 1 | 0 - 1 | Pyunik | ||||||
09 Feb 2021 12:30 | FT | Etar Veliko Tarnovo | 3 - 1 | 1 - 1 | Yantra Gabrovo | ||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | SKA Energiya Khabarovsk | 2 - 2 | 1 - 0 | Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Desna Chernihiv | 2 - 3 | 2 - 1 | FK Ventspils | ||||||
09 Feb 2021 13:00 | Ruh Brest | ? - ? | ? - ? | Kairat Almaty | |||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Yenisey Krasnoyarsk | 2 - 1 | 2 - 1 | FK Tyumen | ||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Jordan | 0 - 1 | 0 - 0 | Zenit St.Petersburg | ||||||
09 Feb 2021 14:00 | Tp Mazembe Englebert | ? - ? | ? - ? | Al Helal Al-Sahely | |||||||
09 Feb 2021 14:00 | FT | Kairat Almaty | 2 - 2 | 0 - 1 | FK Buducnost Podgorica | ||||||
09 Feb 2021 15:00 | Aalesund FK | ? - ? | ? - ? | IL Hodd | |||||||
09 Feb 2021 15:00 | FT | IFK Goteborg | 2 - 2 | 0 - 0 | Degerfors IF | ||||||
09 Feb 2021 15:00 | Ruh Brest | ? - ? | ? - ? | Dinamo Batumi | |||||||
09 Feb 2021 15:30 | FT | Lokomotiv Moscow | 4 - 1 | 1 - 1 | Krasnodar II | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Hillerod Fodbold | 1 - 1 | 0 - 0 | Bronshoj | ||||||
England Divison 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Accrington Stanley | 0 - 1 | 0 - 0 | Plymouth Argyle | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Bristol Rovers | 0 - 2 | 0 - 1 | Oxford United | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Shrewsbury Town | 2 - 1 | 0 - 1 | Sunderland | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Peterborough United | 2 - 1 | 1 - 1 | Ipswich | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Portsmouth | 2 - 0 | 1 - 0 | Swindon | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Hull City | 0 - 0 | 0 - 0 | Lincoln City | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Rochdale | 1 - 4 | 1 - 1 | Milton Keynes Dons | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | Blackpool | ? - ? | ? - ? | Burton Albion FC | |||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Northampton Town | 0 - 1 | 0 - 0 | Wigan Athletic | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Fleetwood Town | 3 - 1 | 0 - 1 | Doncaster Rovers | ||||||
Mexico Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 03:00 | FT | Club Leon | 1 - 3 | 0 - 2 | Chivas Guadalajara | ||||||
Netherlands Amstel Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | SBV Excelsior | 0 - 1 | 0 - 0 | Vitesse Arnhem | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Burnley | 0 - 2 | 0 - 1 | AFC Bournemouth | ||||||
09 Feb 2021 19:30 | FT | Manchester United | 0 - 0 | 0 - 0 | West Ham United | ||||||
Italy Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Juventus | 0 - 0 | 0 - 0 | Inter Milan | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 08:35 | FT | Brisbane Roar FC | 0 - 2 | 0 - 0 | Macarthur | ||||||
French Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Lorient | 2 - 1 | 0 - 1 | Paris Fc | ||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Stade Reims | 3 - 4 | 1 - 1 | Valenciennes | ||||||
09 Feb 2021 20:00 | FT | Lyon | 5 - 1 | 4 - 0 | Ajaccio | ||||||
Turkey Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:45 | FT | Fenerbahce | 1 - 1 | 0 - 1 | Basaksehir FK | ||||||
Israel Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:00 | Hapoel Ironi Kiryat Shmona | ? - ? | ? - ? | Maccabi Petah Tikva FC | |||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Hapoel Bnei Sakhnin FC | 0 - 1 | 0 - 0 | Hapoel Kfar Saba | ||||||
09 Feb 2021 18:15 | FT | Hapoel Beer Sheva | 0 - 3 | 0 - 1 | Ashdod MS | ||||||
Iran Pro League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Persepolis | 1 - 0 | 0 - 0 | Mes Rafsanjan | ||||||
Cyprus 1 Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:00 | FT | Omonia Nicosia FC | 2 - 0 | 2 - 0 | Nea Salamis | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Apollon Limassol FC | 3 - 0 | 1 - 0 | AEK Larnaca | ||||||
Austria Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Sturm Graz | 2 - 1 | 1 - 0 | SV Ried | ||||||
09 Feb 2021 19:30 | FT | Rapid Wien | 1 - 0 | 1 - 0 | Wolfsberger AC | ||||||
Thailand Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 11:30 | FT | Bangkok Glass Pathum | 2 - 1 | 2 - 1 | Trat Fc | ||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Port | 1 - 2 | 0 - 0 | Buriram United | ||||||
India Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 08:30 | FT | Neroca | 1 - 2 | 0 - 1 | Chennai City | ||||||
09 Feb 2021 10:30 | FT | AIFF XI Arrows | 1 - 2 | 0 - 1 | Minerva Punjab | ||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Trau | 1 - 0 | 1 - 0 | Aizawl | ||||||
Slovakia Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Skf Sered | 0 - 2 | 0 - 0 | FK Pohronie | ||||||
Iraq Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 11:00 | FT | Al Semawah | 1 - 1 | 1 - 1 | Al Qasim Sport Club | ||||||
09 Feb 2021 11:00 | FT | Al-Hudod | 2 - 2 | 1 - 0 | Al Talaba | ||||||
09 Feb 2021 11:00 | FT | Al Diwaniya | 0 - 0 | 0 - 0 | Naft Alwasat | ||||||
09 Feb 2021 11:00 | FT | Al Karkh | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Zawraa | ||||||
09 Feb 2021 13:15 | FT | Al Najaf | 1 - 1 | 1 - 0 | Zakho | ||||||
09 Feb 2021 15:30 | FT | Naft Misan | 1 - 0 | 1 - 0 | Baghdad | ||||||
South Africa Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Bloemfontein Celtic | 2 - 1 | 0 - 0 | Supersport United | ||||||
09 Feb 2021 15:00 | FT | Orlando Pirates | 2 - 0 | 2 - 0 | Cape Town City | ||||||
Recopa Sudamericana Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 23:00 | Defensa Y Justicia | ? - ? | ? - ? | Palmeiras | |||||||
Switzerland Challenge League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Winterthur | 2 - 3 | 2 - 1 | Grasshoppers | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 01:00 | FT | Atletico Bucaramanga | 0 - 0 | 0 - 0 | La Equidad | ||||||
Scotland Championship Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | Dundee | ? - ? | ? - ? | Ayr Utd | |||||||
French Nationa League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Lyon la Duchere | 1 - 1 | 1 - 0 | Stade Lavallois MFC | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | US Boulogne | ? - ? | ? - ? | Bastia CA | |||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Quevilly | 0 - 1 | 0 - 0 | Villefranche | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Annecy | 0 - 2 | 0 - 0 | Sete FC | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | Avranches | ? - ? | ? - ? | Orleans US 45 | |||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Cholet So | 0 - 1 | 0 - 0 | Concarneau | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Red Star 93 | 0 - 0 | 0 - 0 | Bourg Peronnas | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | Stade Briochin | ? - ? | ? - ? | Creteil | |||||||
Paraguayan Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 21:30 | FT | Ca River Plate Asuncion | 1 - 4 | 0 - 0 | Guarani CA | ||||||
Libya League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Al Akhdhar | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Taawun | ||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Al-Shat | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Wehda Lby | ||||||
Israel Leumit League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Hapoel Acco | 0 - 0 | 0 - 0 | Hapoel Iksal | ||||||
Bahrain Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:15 | FT | Malkia | 2 - 4 | 1 - 0 | East Riffa | ||||||
Romania Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:45 | FT | Dunarea Calarasi | 3 - 0 | 0 - 0 | Vointa Turnu Magurele | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Petrolul Ploiesti | 3 - 0 | 2 - 0 | Politehnica Iasi | ||||||
England Divison 2 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 14:30 | Carlisle | ? - ? | ? - ? | Leyton Orient | |||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Salford City | 4 - 1 | 3 - 0 | Cambridge United | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Harrogate Town | 0 - 1 | 0 - 1 | Cheltenham Town | ||||||
09 Feb 2021 18:45 | FT | Walsall | 1 - 1 | 1 - 1 | Mansfield Town | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Tranmere Rovers | 0 - 1 | 0 - 0 | Stevenage Borough | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Bolton Wanderers | 1 - 1 | 1 - 0 | Morecambe | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | Barrow | ? - ? | ? - ? | Exeter City | |||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Newport County | 0 - 1 | 0 - 0 | Southend United | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | Scunthorpe United | ? - ? | ? - ? | Bradford AFC | |||||||
African Youth Cup U17 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 14:00 | FT | Mauritania U17 | 0 - 4 | 0 - 2 | Senegal U17 | ||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Guinea Bissau U17 | 0 - 5 | 0 - 1 | Mali U17 | ||||||
German 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 18:00 | VfB Lubeck | ? - ? | ? - ? | Hansa Rostock | |||||||
Poland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Puszcza Niepolomice | 3 - 1 | 1 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
09 Feb 2021 16:30 | FT | Warta Poznan | 0 - 1 | 0 - 1 | Cracovia Krakow | ||||||
09 Feb 2021 19:30 | FT | LKS Lodz | 2 - 3 | 1 - 1 | Legia Warszawa | ||||||
Czech Republic Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:30 | FT | Karlovy Vary Dvory | 3 - 0 | 1 - 0 | Opava | ||||||
Saudi Arabia Professional League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:05 | FT | Al Ain Ksa | 0 - 5 | 0 - 2 | Al Hilal | ||||||
09 Feb 2021 15:10 | FT | Al-Fath | 1 - 1 | 0 - 0 | Al Nassr | ||||||
Saudi Arabia Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 12:40 | FT | Al Kawkab | 2 - 0 | 0 - 0 | Al Thuqbah | ||||||
09 Feb 2021 12:55 | FT | Arar | 1 - 5 | 1 - 2 | Al Hazm | ||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Al Tai | 0 - 2 | 0 - 0 | Al Khaleej Club | ||||||
09 Feb 2021 15:05 | FT | Al Nahdha | 1 - 0 | 0 - 0 | Al Draih | ||||||
India Super League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 14:00 | FT | Bengaluru | 0 - 2 | 0 - 2 | Mohun Bagan | ||||||
Hungary Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Tarpa Sc | 0 - 3 | 0 - 2 | Diosgyor | ||||||
09 Feb 2021 18:45 | FT | Szolnoki MAV | 0 - 2 | 0 - 2 | Ujpesti TE | ||||||
Switzerland Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:00 | Monthey | ? - ? | ? - ? | Lugano | |||||||
UAE Etisalat Emirates Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Al Nasr Dubai | 1 - 2 | 1 - 2 | Ittihad Kalba | ||||||
09 Feb 2021 16:15 | FT | Al-Wasl | 0 - 2 | 0 - 1 | Al Ahli Dubai | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Hartlepool United FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Solihull Moors | ||||||
09 Feb 2021 18:00 | FT | Notts County | 3 - 1 | 3 - 0 | Dagenham and Redbridge | ||||||
09 Feb 2021 19:00 | FT | Eastleigh | 1 - 0 | 1 - 0 | Yeovil Town | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Altrincham | 1 - 2 | 0 - 1 | Wrexham | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Bromley | 2 - 0 | 1 - 0 | Kings Lynn | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Torquay United | 1 - 1 | 0 - 1 | Wealdstone | ||||||
England Conference North Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | Farsley Celtic | ? - ? | ? - ? | Guiseley | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Alfreton Town | ? - ? | ? - ? | Gloucester City | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Blyth Spartans | ? - ? | ? - ? | Bradford Park Avenue | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Boston United | ? - ? | ? - ? | Kidderminster | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Brackley Town | ? - ? | ? - ? | Southport FC | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Chester FC | ? - ? | ? - ? | AFC Fylde | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Chorley | ? - ? | ? - ? | Spennymoor Town | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Darlington | ? - ? | ? - ? | York City | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Hereford | ? - ? | ? - ? | Curzon Ashton | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Kettering Town | ? - ? | ? - ? | Leamington | |||||||
England Conference South Division Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | Concord Rangers | ? - ? | ? - ? | Tonbridge Angels | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Dartford | 0 - 1 | 0 - 1 | Eastbourne Borough | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | Ebbsfleet United | ? - ? | ? - ? | Slough Town | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Hampton & Richmond | ? - ? | ? - ? | Chippenham Town | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Hemel Hempstead Town | 2 - 0 | 1 - 0 | Havant and Waterlooville | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | Maidstone United | ? - ? | ? - ? | Dorking | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Oxford City | 4 - 0 | 1 - 0 | Hungerford Town | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | St Albans City | ? - ? | ? - ? | Dulwich Hamlet | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Welling United | ? - ? | ? - ? | Braintree Town | |||||||
England FA Trophy Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | Aldershot Town | ? - ? | ? - ? | Chesterfield | |||||||
Belgian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 17:00 | FT | Cercle Brugge | 3 - 1 | 1 - 1 | Oostende | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Kortrijk | 1 - 1 | 0 - 1 | Standard Liege | ||||||
Malta Cup Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:30 | FT | Birkirkara FC | 6 - 0 | 2 - 0 | Lija Athletic | ||||||
Northern Ireland Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Carrick Rangers | 1 - 1 | 0 - 1 | Linfield FC | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Cliftonville | 3 - 0 | 1 - 0 | Warrenpoint Town | ||||||
09 Feb 2021 19:45 | Dungannon Swifts | ? - ? | ? - ? | Crusaders FC | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Glenavon Lurgan | ? - ? | ? - ? | Coleraine | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | Glentoran | ? - ? | ? - ? | Ballymena United | |||||||
09 Feb 2021 19:45 | FT | Larne | 2 - 2 | 2 - 1 | Portadown FC | ||||||
Mexico Primera Divison A Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 23:00 | FT | Alebrijes De Oaxaca | 3 - 1 | 2 - 0 | Pumas Tabasco | ||||||
Bangladesh Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 09:00 | FT | Mohammedan Dhaka | 1 - 0 | 0 - 0 | Bangladesh Police | ||||||
09 Feb 2021 09:30 | FT | Abahani Limited Dhaka | 2 - 2 | 1 - 1 | Sheikh Jamal | ||||||
09 Feb 2021 12:00 | FT | Sheikh Russel KC | 4 - 0 | 2 - 0 | Arambagh Ks | ||||||
Austrian 3.Liga Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 18:00 | Sv Leobendorf | ? - ? | ? - ? | Stripfing | |||||||
Sudan Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 14:45 | FT | Merreikh El Fasher | 0 - 0 | 0 - 0 | Tuti Sc Khartoum | ||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Hay Al Wadi | 2 - 0 | 1 - 0 | Khartoum Al Watani | ||||||
09 Feb 2021 17:30 | FT | Al Merreikh | 0 - 0 | 0 - 0 | Al Shorta Algadarf | ||||||
Burundi League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 13:00 | FT | Kayanza Utd | 3 - 0 | 1 - 0 | Flambeau Du Centre | ||||||
09 Feb 2021 13:30 | FT | Royal Muramvya | 5 - 0 | 0 - 0 | Rukinzo | ||||||
Ghana Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
09 Feb 2021 15:00 | FT | King Faisal Babes | 1 - 0 | 0 - 0 | Medeama Sc |
Toplam maçlar: 175
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):
Loading...