futbol sonuçları 13-06-2021
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:30 | FT | Mexico | 0 - 0 | 0 - 0 | Honduras | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Nữ Nhật Bản | 5 - 1 | 1 - 0 | Mexico Womens | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | IL Hodd | 2 - 0 | 0 - 0 | Aalesund FK | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Tanzania | 2 - 0 | 0 - 0 | Malawi | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | Nữ Đảo Faroe | ? - ? | ? - ? | Nữ Latvia | |||||||
13 Jun 2021 16:00 | Nữ Litva | ? - ? | ? - ? | Nữ Estonia | |||||||
13 Jun 2021 17:30 | FT | nữ Malta | 1 - 0 | 1 - 0 | Nữ Montenegro | ||||||
13 Jun 2021 18:00 | FT | Costa Rica | 3 - 1 | 2 - 1 | Guatemala | ||||||
13 Jun 2021 18:00 | FT | Nữ Costa Rica | 3 - 1 | 2 - 1 | Nữ Guatemala | ||||||
13 Jun 2021 18:00 | FT | Sudan | 0 - 1 | 0 - 0 | Zambia | ||||||
Brasil Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Atletico Mineiro | 1 - 0 | 1 - 0 | Sao Paulo | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Gremio | 0 - 1 | 0 - 1 | Atletico Paranaense | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Flamengo | 2 - 0 | 1 - 0 | America MG | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Sarpsborg 08 FF | 0 - 0 | 0 - 0 | Brann | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Bodo Glimt | 2 - 0 | 1 - 0 | Mjondalen | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Lillestrom | 2 - 1 | 2 - 1 | FK Haugesund | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Stromsgodset | 2 - 1 | 0 - 1 | Rosenborg | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Viking | 4 - 1 | 1 - 1 | Valerenga | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | IFK Varnamo | 0 - 1 | 0 - 1 | Trelleborgs FF | ||||||
World Cup Qualification (Asia) Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 07:00 | FT | Hàn Quốc | 2 - 1 | 0 - 1 | Lebanon | ||||||
Brasil Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 01:00 | FT | Cruzeiro | 1 - 1 | 0 - 1 | Goias | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Avai | 1 - 2 | 0 - 0 | Brusque | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Botafogo | 3 - 0 | 1 - 0 | Remo Belem (PA) | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 06:05 | FT | Brisbane Roar FC | 1 - 2 | 0 - 2 | Adelaide United FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Mito Hollyhock | 2 - 0 | 1 - 0 | Sc Sagamihara | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 0 - 1 | 0 - 0 | Okayama FC | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | JEF United Ichihara | 0 - 1 | 0 - 1 | Tokyo Verdy | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | V-Varen Nagasaki | 1 - 0 | 1 - 0 | Matsumoto Yamaga FC | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Yamagata Montedio | 2 - 0 | 1 - 0 | Renofa Yamaguchi | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 2 | 1 - 1 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
13 Jun 2021 07:00 | FT | Jubilo Iwata | 1 - 0 | 1 - 0 | Ventforet Kofu | ||||||
13 Jun 2021 07:00 | FT | Machida Zelvia | 0 - 2 | 0 - 0 | Blaublitz Akita | ||||||
13 Jun 2021 10:00 | FT | Ehime FC | 1 - 3 | 0 - 2 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Ryukyu | 3 - 0 | 1 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Omiya Ardija | 1 - 1 | 1 - 1 | Tochigi SC | ||||||
Japan League Cup Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Shonan Bellmare | 1 - 4 | 1 - 3 | Tokyo | ||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Yokohama F Marinos | 1 - 3 | 0 - 1 | Consadole Sapporo | ||||||
13 Jun 2021 10:00 | FT | Urawa Red Diamonds | 2 - 2 | 2 - 1 | Vissel Kobe | ||||||
EURO Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Anh | 1 - 0 | 0 - 0 | Croatia | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Áo | 3 - 1 | 1 - 1 | Macedonia | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Hà Lan | 3 - 2 | 0 - 0 | Ukraine | ||||||
World Cup Qualification (Northern America) Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:15 | FT | Panama | 2 - 1 | 0 - 0 | Curacao | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Isloch Minsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Dinamo Brest | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Ruh Brest | 3 - 0 | 0 - 0 | Torpedo Zhodino | ||||||
Kazakhstan Super League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Astana | 1 - 1 | 1 - 1 | Tobol Kostanai | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Taraz | 0 - 2 | 0 - 1 | Kairat Almaty | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Kaisar Kyzylorda | 0 - 0 | 0 - 0 | Arys | ||||||
Morocco Super League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 19:15 | FT | HUSA Hassania Agadir | 3 - 5 | 1 - 1 | Wydad Casablanca | ||||||
13 Jun 2021 21:30 | FT | RCA Raja Casablanca Atlhletic | 0 - 1 | 0 - 0 | Renaissance Sportive de Berkane | ||||||
Estonia Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Flora Tallinn | 2 - 0 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Chunnam Dragons | 0 - 2 | 0 - 2 | Bucheon 1995 | ||||||
13 Jun 2021 08:00 | FT | Ansan Greeners | 2 - 3 | 1 - 1 | Busan I'Park | ||||||
13 Jun 2021 10:30 | FT | Gyeongnam FC | 1 - 2 | 0 - 0 | Sangju Sangmu Phoenix | ||||||
Latvia - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Daugava Daugavpils | 1 - 2 | 0 - 0 | Fk Valmiera | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Riga Fc | 1 - 0 | 0 - 0 | Noah Jurmala | ||||||
13 Jun 2021 14:30 | FT | Spartaks Jurmala | 1 - 2 | 0 - 1 | Liepajas Metalurgs | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Rigas Futbola Skola | 3 - 0 | 2 - 0 | Metta/LU Riga | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Widzew lodz | 2 - 1 | 1 - 1 | Odra Opole | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | GKS Tychy | 1 - 1 | 0 - 0 | LKS Lodz | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | LKS Nieciecza | 0 - 0 | 0 - 0 | Stomil Olsztyn OKS 1945 | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Miedz Legnica | 1 - 1 | 0 - 1 | Zaglebie Sosnowiec | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Gornik Leczna | 3 - 0 | 1 - 0 | Sandecja | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Puszcza Niepolomice | 2 - 0 | 1 - 0 | Belchatow | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Gks Jastrzebie | 2 - 1 | 0 - 1 | Resovia Rzeszow | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Chrobry Glogow | 0 - 3 | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||||||
13 Jun 2021 11:40 | FT | Radomiak Radom | 2 - 0 | 2 - 0 | Korona Kielce | ||||||
Colombia Copa Mustang Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 19:30 | FT | Millonarios | 2 - 0 | 2 - 0 | Atletico Junior Barranquilla | ||||||
Australia Queensland State League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 07:00 | FT | Logan Lightning | 2 - 2 | 2 - 1 | Moreton Bay United | ||||||
13 Jun 2021 07:15 | FT | Gold Coast Knights | 4 - 2 | 3 - 2 | Sunshine Coast Wanderers | ||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Brisbane Strikers | 2 - 7 | 0 - 5 | Queensland Lions SC | ||||||
Georgia Pirveli Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Merani Martvili | 3 - 1 | 1 - 0 | Gareji Sagarejo | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | WIT Georgia Tbilisi | 1 - 1 | 0 - 1 | Metalurgi Rustavi | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Chikhura Sachkhere | 2 - 5 | 0 - 3 | Sioni Bolnisi | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Vanraure Hachinohe | 3 - 0 | 3 - 0 | Yokohama Scc | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 8 | 0 - 3 | AC Nagano Parceiro | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Azul Claro Numazu | 0 - 2 | 0 - 1 | Kagoshima United | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Fujieda Myfc | 1 - 1 | 1 - 1 | Imabari FC | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Kataller Toyama | 1 - 1 | 1 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Kamatamare Sanuki | 1 - 2 | 0 - 0 | Fukushima United FC | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 18:30 | FT | Qviding FIF | 2 - 3 | 2 - 1 | Trollhattan | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Pallokerho 35 | 3 - 0 | 0 - 0 | Kpv | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | RoPS Rovaniemi | 0 - 1 | 0 - 1 | TPS Turku | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | JIPPO | 0 - 2 | 0 - 0 | Jaro | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Musa | 3 - 0 | 2 - 0 | VPS Vaasa | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Gnistan | 0 - 2 | 0 - 2 | Mp Mikkeli | ||||||
Sweden Div 2 Norra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Gute | 4 - 3 | 2 - 3 | Sandvikens Aik | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Kvarnsvedens IK | 2 - 3 | 1 - 1 | Skiljebo SK | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Ifk Stocksund | 2 - 3 | 1 - 0 | Stockholm Internazionale | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Jarfalla | 2 - 1 | 0 - 0 | Ifk Lidingo | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:30 | FT | Shukura Kobuleti | 0 - 0 | 0 - 0 | Saburtalo Tbilisi | ||||||
13 Jun 2021 14:30 | FT | Samtredia | 0 - 2 | 0 - 1 | Dinamo Tbilisi | ||||||
Venezuela Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:15 | FT | Deportivo Tachira | 4 - 1 | 1 - 1 | Zulia | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Estudiantes Merida | 6 - 2 | 1 - 2 | Inter de Barinas | ||||||
Brisbane Premier emier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 08:00 | FT | St George Willawong | 3 - 2 | 1 - 0 | Bayside United | ||||||
Algeria Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Om Medea | 0 - 0 | 0 - 0 | Nc Magra | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Jsm Skikda | 1 - 2 | 1 - 2 | Wa Tlemcen | ||||||
13 Jun 2021 17:50 | FT | Mc Alger | 1 - 0 | 1 - 0 | Js Saoura | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Js Kabylie | 1 - 1 | 0 - 1 | Us Biskra | ||||||
Uzbekistan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Bunyodkor 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | Fk Gijduvon | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Lochin | 3 - 0 | 0 - 0 | Zhomboy | ||||||
13 Jun 2021 14:30 | FT | Xorazm Urganch | 1 - 1 | 1 - 1 | Aral Nukus | ||||||
13 Jun 2021 14:30 | FT | Chigatoy | 4 - 6 | 2 - 3 | Zaamin | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Neftchi Fargona | 2 - 0 | 1 - 0 | Yangiyer | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Kazlu Ruda | 3 - 0 | 0 - 0 | Trakai Ii | ||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Kauno Zalgiris Ii | 0 - 3 | 0 - 2 | Suduva B | ||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Babrungas | 3 - 2 | 1 - 0 | Panevezys Ii | ||||||
Faroe Islands Formuladeildin Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | HB Torshavn | 1 - 2 | 0 - 1 | Vikingur Gotu | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | EB Streymur | 2 - 1 | 0 - 0 | NSI Runavik | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Ki Klaksvik | 4 - 0 | 2 - 0 | Tb Tuoroyri | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Toftir B68 | 1 - 3 | 1 - 3 | B36 Torshavn | ||||||
Korea Challengers League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 08:00 | FT | Gyeongju KHNP | 1 - 2 | 0 - 0 | Cheongju Jikji Fc | ||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Busan Transpor Tation | 2 - 2 | 1 - 1 | Cheonan City | ||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Gimhae City | 3 - 1 | 2 - 0 | Pyeongtaek Citizen | ||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Incheon Korail | 1 - 0 | 1 - 0 | Gangneung | ||||||
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | Malmo FF U21 | ? - ? | ? - ? | Kalmar FF U21 | |||||||
Sweden Div 2 Norra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Stenungsunds If | 0 - 2 | 0 - 1 | Bk Forward | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Ifk Skovde | 4 - 1 | 2 - 0 | Nordvarmland Ff | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Vanersborg | 1 - 4 | 0 - 1 | Angered Bk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Svealand Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Nykopings BIS | 5 - 1 | 1 - 1 | Varmbols Fc | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Arameisk-syrianska If | 1 - 2 | 1 - 1 | Motala AIF | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 2 - 2 | 2 - 0 | Huddinge If | ||||||
Sweden Div 2 Vastra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Eskilsminne IF | 1 - 1 | 0 - 1 | Ullared | ||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Onsala Bk | 2 - 1 | 2 - 0 | Vastra Frolunda | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Ik Tord | 3 - 4 | 2 - 1 | Savedalens IF | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Varbergs Gif | 0 - 1 | 0 - 0 | Husqvarna FF | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Vinbergs If | 3 - 0 | 1 - 0 | Hoganas Bk | ||||||
Sweden Div 2 Sodra Gotaland Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Bk Olympic | 1 - 1 | 0 - 1 | Rappe Goif | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Ifk Berga | 2 - 1 | 1 - 1 | Eslovs Bk | ||||||
Kazakhstan Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Kyzylzhar Petropavlovsk Ii | 2 - 1 | 1 - 0 | Akademiya Ontustik | ||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Tarlan Shymkent | 6 - 0 | 1 - 0 | Igilik | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Kairat Academy | 1 - 4 | 0 - 2 | Okzhetpes | ||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Bolat Temirtau | 1 - 2 | 0 - 1 | Ekibastuzets | ||||||
13 Jun 2021 13:30 | FT | Maktaaral | 0 - 1 | 0 - 0 | Aksu | ||||||
Nigeria Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:30 | FT | Heartland | 2 - 1 | 2 - 1 | Jigawa Golden Stars | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Warri Wolves | 0 - 1 | 0 - 0 | Dakkada | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Adamawa United | 2 - 0 | 2 - 0 | Rivers United | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Enugu Rangers International | 4 - 1 | 3 - 0 | Sunshine Stars | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Katsina United | 3 - 1 | 3 - 0 | Enyimba International | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Kwara United | 1 - 0 | 0 - 0 | Mfm | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Nasarawa United | 2 - 0 | 0 - 0 | Plateau United | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Wikki Tourist | 4 - 3 | 1 - 0 | Ifeanyi Ubah | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Abia Warriors | 2 - 0 | 2 - 0 | Lobi Stars | ||||||
HongKong 1st Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 06:30 | FT | Metro Gallery Sun Source | 2 - 2 | 1 - 0 | Eastern District Sa | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Citizen | 3 - 1 | 1 - 1 | Wofoo Tai Po | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Central Western District RSA | 2 - 2 | 2 - 2 | Wong Tai Sin District Rsc | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Wing Yee Ft | 1 - 3 | 1 - 1 | North District | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Yuen Long | 3 - 3 | 2 - 0 | South China | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Hoi King Sa | 1 - 1 | 0 - 0 | Sham Shui Po | ||||||
13 Jun 2021 09:45 | FT | Hong Kong FC | 3 - 0 | 2 - 0 | Shatin Sports | ||||||
Poland Centralna Liga Juniorow Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Korona Kielce Youth | 1 - 2 | 1 - 1 | Pogon Szczecin Youth | ||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Zaglebie Lubin Youth | 4 - 0 | 2 - 0 | Escola Varsovia Warszawa Youth | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Arka Gdynia Youth | 6 - 2 | 0 - 0 | Lechia Gdansk Youth | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Lech Poznan Youth | 3 - 1 | 2 - 0 | Sms Lodz Youth | ||||||
England Conference Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Stockport County | 0 - 1 | 0 - 0 | Hartlepool United FC | ||||||
Macao Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:00 | FT | Cd Monte Carlo | 0 - 4 | 0 - 1 | Cheng Fung | ||||||
13 Jun 2021 14:20 | FT | Psp Macau | 1 - 2 | 0 - 1 | Windsor Arch Ka I | ||||||
Angola Girabola League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Wiliete | 0 - 0 | 0 - 0 | Ferroviario Do Huambo | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Santa Rita | 1 - 0 | 0 - 0 | Desportivo Huila | ||||||
Copa America Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 22:00 | FT | Brazil | 3 - 0 | 1 - 0 | Venezuela | ||||||
Ecuador Campeonato Serie B Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:00 | FT | Cumbaya | 1 - 1 | 1 - 0 | Pottu via HO | ||||||
13 Jun 2021 21:00 | FT | Gualaceo SC | 3 - 0 | 1 - 0 | Santo Domingo | ||||||
13 Jun 2021 21:00 | FT | CD Independiente Juniors | 1 - 3 | 0 - 1 | CD El Nacional | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Ban Di Tesi Iwaki | 3 - 1 | 0 - 0 | Kagura Shimane | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 1 - 0 | 1 - 0 | Kochi United | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Honda Lock SC | 1 - 1 | 1 - 1 | Veertien Mie | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Reinmeer Aomori | 1 - 1 | 1 - 1 | Sony Sendai FC | ||||||
13 Jun 2021 05:00 | FT | Maruyasu Industries | 0 - 0 | 0 - 0 | Honda | ||||||
13 Jun 2021 07:00 | FT | Suzuka Unlimited | 0 - 2 | 0 - 0 | Verspah Oita | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:00 | Charleston Battery | ? - ? | ? - ? | New York Red Bulls B | |||||||
13 Jun 2021 00:00 | FT | Pittsburgh Riverhounds | 1 - 1 | 1 - 1 | Miami | ||||||
13 Jun 2021 00:35 | FT | Louisville City | 3 - 0 | 0 - 0 | Memphis 901 | ||||||
13 Jun 2021 01:05 | FT | Rio Grande Valley Fc Toros | 1 - 0 | 0 - 0 | Real Monarchs Slc | ||||||
13 Jun 2021 01:35 | FT | Okc Energy Fc | 1 - 2 | 0 - 1 | Birmingham Legion | ||||||
13 Jun 2021 02:35 | FT | El Paso Locomotive | 1 - 1 | 1 - 0 | Colorado Springs Switchbacks | ||||||
13 Jun 2021 02:35 | FT | New Mexico United | 0 - 0 | 0 - 0 | Austin Bold | ||||||
13 Jun 2021 03:05 | FT | Orange County Fc | 1 - 0 | 1 - 0 | Oakland Roots | ||||||
13 Jun 2021 03:35 | FT | Phoenix Rising Arizona U | 3 - 0 | 1 - 0 | Tacoma Defiance | ||||||
13 Jun 2021 03:35 | FT | San Diego Loyal Sc | 2 - 1 | 0 - 0 | Los Angeles Galaxy 2 | ||||||
Paraguay Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | 2 De Mayo | 0 - 0 | 0 - 0 | Deportivo Capiata | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Sportivo Trinidense | 1 - 1 | 0 - 0 | Club Fernando De La Mora | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Tacuary FBC | 1 - 3 | 0 - 2 | Independiente Fbc | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Fulgencio Yegros | 1 - 2 | 1 - 0 | Guarani De Trinidad | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Sportivo Iteno | 0 - 0 | 0 - 0 | Rubio Nu Asuncion | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Atyra | 1 - 1 | 1 - 0 | Resistencia Sc | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 13:00 | FT | Krumkachy | 4 - 0 | 2 - 0 | Volna Pinsk | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Lida | 1 - 2 | 0 - 1 | Fc Baranovichi | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Arsenal Dzyarzhynsk | 3 - 0 | 1 - 0 | Kommunalnik Slonim | ||||||
HongKong 2st Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Double Flower Fa | 1 - 4 | 0 - 0 | Tuen Mun Progoal | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Kwai Tsing District Fa | 1 - 2 | 1 - 2 | Kwun Tong Fa | ||||||
13 Jun 2021 10:00 | FT | Tung Sing | 5 - 0 | 1 - 0 | Lucky Mile | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Rockdale City Suns | 2 - 4 | 1 - 2 | Blacktown City Demons | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Sydney United | 1 - 0 | 0 - 0 | Marconi Stallions | ||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 06:00 | FT | Tuggeranong United | 0 - 1 | 0 - 0 | Canberra | ||||||
13 Jun 2021 06:00 | Cooma Tigers | ? - ? | ? - ? | Gungahlin United | |||||||
Italy Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Rimini | 3 - 1 | 0 - 1 | Correggese Calcio | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Prato | 1 - 3 | 0 - 0 | Forli | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Tritium | 2 - 3 | 0 - 1 | Asd Cavenago Fanfulla | ||||||
Brazil Serie D Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Madureira | 1 - 1 | 0 - 0 | Portuguesa de Desportos | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | EC Santo Andre | 0 - 1 | 0 - 0 | Boavista | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Marcilio Dias Sc | 1 - 1 | 0 - 1 | Cascavel Pr | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Campinense Pb | 3 - 0 | 3 - 0 | America Natal Rn | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Caldense(MG) | 0 - 1 | 0 - 0 | Ferroviaria Sp | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | ABC RN | 4 - 0 | 1 - 0 | Sousa Pb | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Ypiranga Ap | 2 - 1 | 1 - 0 | Atletico Acreano | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Juazeirense Ba | 2 - 0 | 0 - 0 | ASA AL | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Penarol Am | 0 - 1 | 0 - 0 | Castanhal Pa | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Cianorte Pr | 0 - 0 | 0 - 0 | Inter De Limeira | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Paragominas PA | 4 - 1 | 1 - 0 | Tocantinopolis | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Goianesia GO | 3 - 3 | 1 - 1 | Uniao Rondoniense(MT) | ||||||
Brasileiro Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Tombense | 2 - 2 | 1 - 2 | Altos/pi | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Criciuma | 2 - 1 | 2 - 0 | Ypiranga Rs | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Botafogo PB | 1 - 2 | 0 - 0 | Volta Redonda | ||||||
13 Jun 2021 20:00 | FT | Parana PR | 1 - 1 | 1 - 1 | Figueirense (SC) | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 10:30 | FT | Atletico Pinto | 1 - 2 | 0 - 1 | RSD Alcala Henares | ||||||
13 Jun 2021 17:00 | FT | Ciudad Murcia | 2 - 2 | 1 - 1 | Edmf Churra | ||||||
13 Jun 2021 17:00 | FT | Lorca Deportiva FC | 1 - 1 | 1 - 1 | Eg El Palmar | ||||||
13 Jun 2021 17:00 | FT | Deportiva Minera | 4 - 2 | 1 - 0 | Olimpico De Totana | ||||||
13 Jun 2021 18:00 | FT | Cd Cardassar | 1 - 1 | 0 - 0 | Cd Llosetense | ||||||
USA National Premier Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 01:00 | FT | Des Moines Menace | 2 - 0 | 1 - 0 | Sonic Lehigh Valley | ||||||
Germany Regionalliga Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 12:30 | Berlin AK 07 | ? - ? | ? - ? | SV Babelsberg 03 | |||||||
13 Jun 2021 12:30 | Chemie Leipzig | ? - ? | ? - ? | Vsg Altglienicke | |||||||
13 Jun 2021 12:30 | Chemnitzer | ? - ? | ? - ? | Zfc Meuselwitz | |||||||
13 Jun 2021 12:30 | Energie Cottbus | ? - ? | ? - ? | Tennis Borussia Berlin | |||||||
13 Jun 2021 12:30 | Carl Zeiss Jena | ? - ? | ? - ? | Germania Halberstadt | |||||||
13 Jun 2021 12:30 | FSV Optik Rathenow | ? - ? | ? - ? | Lichtenberg 47 | |||||||
QLD Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 07:15 | FT | North Star | 2 - 3 | 0 - 3 | Taringa Rovers | ||||||
13 Jun 2021 08:30 | FT | Virginia United | 1 - 8 | 0 - 4 | Caboolture | ||||||
13 Jun 2021 09:15 | FT | Rochedale Rovers | 2 - 3 | 1 - 2 | Sunshine Coast | ||||||
Australian cloth Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 09:00 | FT | Pine Hills | 2 - 2 | 1 - 2 | Moggill | ||||||
Primera Division de Uruguay Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 00:15 | FT | CA Penarol | 1 - 1 | 0 - 0 | Ca Rentistas | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Deportivo Maldonado | 2 - 1 | 1 - 1 | Cerro Largo | ||||||
13 Jun 2021 19:30 | FT | Nacional Montevideo | 3 - 1 | 3 - 1 | Centro Atletico Fenix | ||||||
Sweden Div 3 Mellersta Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Gottne If | 1 - 0 | 1 - 0 | Bergnasets Aik | ||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | IFK Ostersund | 0 - 3 | 0 - 1 | Sandviks Ik | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Tegs Thoren ff | 2 - 4 | 0 - 4 | Skelleftea Ff | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Pk Keski Uusimaa Pkku | 0 - 2 | 0 - 2 | Pepo | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Kapa Helsinki | 1 - 2 | 1 - 1 | Japs | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Atlantis | 2 - 1 | 1 - 0 | Peka | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Njs Nurmijarvi | 2 - 1 | 0 - 1 | Lahden Reipas | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Ilves Tampere Ii | 0 - 2 | 0 - 0 | Salon Palloilijat Salpa | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Grifk | 2 - 3 | 1 - 0 | Fc Ilves-kissat | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Honka Akatemia | 1 - 0 | 1 - 0 | Jazz | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 11:00 | FT | Oulun Ls | 2 - 0 | 0 - 0 | Ps Kemi | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Gbk Kokkola | 0 - 2 | 0 - 1 | Vifk Vaasa | ||||||
13 Jun 2021 16:30 | FT | Otp | 3 - 1 | 3 - 1 | Sjk Akatemia | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 14:00 | FT | Ymir | 5 - 1 | 3 - 1 | Hordur Isafjordur | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Bjorninn | 3 - 1 | 3 - 1 | Alafoss | ||||||
Iceland 3 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Kfs Vestmannaeyjar | 1 - 2 | 1 - 1 | Augnablik | ||||||
Morocco Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Racing Casablanca | 3 - 0 | 1 - 0 | Itihad Khemisset | ||||||
13 Jun 2021 16:59 | FT | Wydad Temara | 1 - 1 | 1 - 1 | Tas De Casablanca | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Kawkab de Marrakech | 2 - 2 | 2 - 1 | Stade Marocain Du Rabat | ||||||
Greece Football League 1 Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 15:00 | Apollon Kalamaria | ? - ? | ? - ? | Triglia | |||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Almopos | 1 - 0 | 0 - 0 | Panserraikos | ||||||
13 Jun 2021 15:00 | FT | Pierikos | 1 - 1 | 1 - 1 | Aep Kozani | ||||||
Ghana Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Ashanti Gold | 1 - 0 | 0 - 0 | Ebusua Dwarfs | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Bechem United | 2 - 0 | 1 - 0 | Berekum Chelsea | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Karela United | 2 - 0 | 1 - 0 | Legon Cities | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | King Faisal Babes | 1 - 0 | 1 - 0 | Great Olympics | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Wafa | 1 - 1 | 1 - 1 | Dreams Fc Gha | ||||||
13 Jun 2021 16:00 | FT | Aduana Stars | 2 - 0 | 1 - 0 | Liberty Professionals | ||||||
13 Jun 2021 19:00 | FT | Accra Hearts Of Oak | 2 - 0 | 1 - 0 | Medeama Sc |
Toplam maçlar: 261
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):