futbol sonuçları 19-07-2020
Updating livescore (minutes and scores) (5 seconds per update) !
Saat | Minute | Ev Sahibi | Tam gün | yarı devre | Misafir | analiz | |||||
English Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | AFC Bournemouth | 0 - 2 | 0 - 1 | Southampton | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Tottenham Hotspur | 3 - 0 | 3 - 0 | Leicester City | ||||||
England Championship Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Derby County | 1 - 3 | 0 - 0 | Leeds United | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Barnsley | 1 - 0 | 0 - 0 | Nottingham Forest | ||||||
Italy Serie A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:15 | FT | Parma | 2 - 3 | 2 - 0 | Sampdoria | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Napoli | 2 - 1 | 1 - 1 | Udinese | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Brescia | 2 - 1 | 0 - 1 | Spal | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Fiorentina | 2 - 0 | 1 - 0 | Torino | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Genoa | 2 - 1 | 1 - 0 | Lecce | ||||||
19 Jul 2020 20:45 | FT | AS Roma | 2 - 2 | 1 - 1 | Inter Milan | ||||||
Spanish La Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Alaves | 0 - 5 | 0 - 3 | Barcelona | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Valladolid | 2 - 0 | 1 - 0 | Real Betis | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Villarreal | 4 - 0 | 0 - 0 | Eibar | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Atletico Madrid | 1 - 1 | 1 - 0 | Real Sociedad | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Espanyol | 0 - 0 | 0 - 0 | Celta Vigo | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Granada | 4 - 0 | 1 - 0 | Athletic Bilbao | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Leganes | 2 - 2 | 1 - 1 | Real Madrid | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Levante | 1 - 0 | 0 - 0 | Getafe | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Osasuna | 2 - 2 | 1 - 1 | Mallorca | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Sevilla | 1 - 0 | 0 - 0 | Valencia | ||||||
Portugal Primera Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Belenenses | 1 - 0 | 0 - 0 | Gil Vicente | ||||||
19 Jul 2020 21:15 | FT | Vitoria Guimaraes | 1 - 0 | 1 - 0 | Maritimo | ||||||
International Friendly Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Acacia Ridge | 1 - 1 | 0 - 0 | Sunshine Coast | ||||||
19 Jul 2020 12:30 | FT | Berlin AK 07 | 1 - 2 | 1 - 1 | Viktoria Berlin 1889 | ||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | Altrincham | 3 - 2 | 1 - 0 | Chester FC | ||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | Slough Town | 0 - 3 | 0 - 0 | Dartford | ||||||
19 Jul 2020 14:00 | Borec Veles | ? - ? | ? - ? | Bregalnica Stip | |||||||
19 Jul 2020 14:00 | FK Makedonija | ? - ? | ? - ? | Korab Debar | |||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | El Zamalek | 5 - 1 | 5 - 0 | Smouha SC | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Brackley Town | 1 - 1 | 1 - 1 | Gateshead | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Bath City | 1 - 2 | 0 - 2 | Dorking | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | FK Makedonija | 1 - 1 | 1 - 1 | FK Shkendija 79 | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Dorogi | 1 - 0 | 0 - 0 | Esmtk Budapest | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Malacky | 1 - 0 | 0 - 0 | Druzstevnik Radimov | ||||||
19 Jul 2020 17:00 | FT | Cska 1948 Sofia | 1 - 0 | 1 - 0 | Etar Veliko Tarnovo | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | Marseille | ? - ? | ? - ? | Pinzgau Saalfelden | |||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Pinzgau Saalfelden | 1 - 5 | 0 - 2 | Marseille | ||||||
Russia Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Krasnodar FK | 0 - 2 | 0 - 1 | Dynamo Moscow | ||||||
Denmark SAS Ligaen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Odense BK | 2 - 0 | 1 - 0 | Randers FC | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Brondby | 0 - 1 | 0 - 1 | Aalborg BK | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Copenhagen | 2 - 4 | 1 - 2 | Aarhus AGF | ||||||
Sweden Allsvenskan Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | Malmo FF | 2 - 1 | 0 - 1 | Kalmar FF | ||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | IK Sirius FK | 4 - 2 | 1 - 1 | IFK Norrkoping | ||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | Varbergs BoIS FC | 2 - 2 | 1 - 1 | AIK Solna | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Elfsborg | 1 - 0 | 0 - 0 | Djurgardens | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Falkenbergs FF | 2 - 2 | 1 - 0 | Helsingborg IF | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Ostersunds FK | 2 - 2 | 0 - 0 | Hacken | ||||||
Iceland Premier Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Fylkir | 0 - 3 | 0 - 0 | KR Reykjavik | ||||||
19 Jul 2020 20:15 | FT | Vikingur Reykjavik | 6 - 2 | 2 - 1 | IA Akranes | ||||||
19 Jul 2020 21:00 | FT | Breidablik | 1 - 2 | 0 - 0 | Valur | ||||||
USA MLS Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 01:05 | FT | Portland Timbers | 2 - 1 | 1 - 0 | Houston Dynamo | ||||||
19 Jul 2020 03:30 | FT | Los Angeles FC | 6 - 2 | 2 - 2 | Los Angeles Galaxy | ||||||
Norway Tippeligaen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Rosenborg | 2 - 1 | 1 - 0 | Sandefjord | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Kristiansund BK | 0 - 0 | 0 - 0 | Valerenga | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Stromsgodset | 0 - 4 | 0 - 1 | Molde | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Sarpsborg 08 FF | 2 - 0 | 0 - 0 | Odd Grenland | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Aalesund FK | 1 - 3 | 1 - 1 | Stabaek | ||||||
19 Jul 2020 19:30 | FT | Brann | 1 - 1 | 1 - 1 | Start Kristiansand | ||||||
Sweden Superettan Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 13:30 | FT | IK Brage | 3 - 2 | 3 - 1 | Orgryte | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Halmstads | 2 - 1 | 1 - 1 | AFC United | ||||||
Turkey Super Lig Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Alanyaspor | 1 - 0 | 0 - 0 | Denizlispor | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Trabzonspor | 3 - 4 | 1 - 1 | Konyaspor | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Basaksehir FK | 1 - 0 | 1 - 0 | Kayserispor | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Besiktas | 2 - 0 | 0 - 0 | Fenerbahce | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Sivasspor | 2 - 0 | 1 - 0 | Genclerbirligi | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Rizespor | 3 - 0 | 3 - 0 | Yeni Malatyaspor | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Ankaragucu | 0 - 1 | 0 - 0 | Antalyaspor | ||||||
Switzerland National Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Sion | 1 - 1 | 0 - 1 | Lugano | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Servette | 2 - 2 | 1 - 1 | Basel | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Luzern | 1 - 2 | 0 - 1 | Neuchatel Xamax | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Thun | 2 - 1 | 0 - 0 | St. Gallen | ||||||
England FA Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | Manchester United | 1 - 3 | 0 - 1 | Chelsea | ||||||
Australia League A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 10:30 | FT | Brisbane Roar FC | 0 - 1 | 0 - 1 | Adelaide United FC | ||||||
Korea League Classic Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Suwon Samsung Bluewings | 0 - 1 | 0 - 0 | Seongnam FC | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Incheon United FC | 1 - 1 | 1 - 0 | Jeonbuk Hyundai Motors | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Ulsan Hyundai Horang-i | 1 - 0 | 1 - 0 | Gangwon FC | ||||||
Japanese League Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Albirex Niigata Japan | 1 - 1 | 0 - 1 | Yamagata Montedio | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Tochigi SC | 0 - 1 | 0 - 1 | Zweigen Kanazawa FC | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Matsumoto Yamaga FC | 2 - 0 | 1 - 0 | Thespa Kusatsu Gunma | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Ventforet Kofu | 1 - 0 | 0 - 0 | Omiya Ardija | ||||||
19 Jul 2020 10:30 | FT | Kyoto Purple Sanga | 2 - 1 | 0 - 0 | Ehime FC | ||||||
19 Jul 2020 10:30 | FT | Jubilo Iwata | 2 - 0 | 0 - 0 | Giravanz Kitakyushu | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Mito Hollyhock | 4 - 0 | 2 - 0 | Machida Zelvia | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Tokushima Vortis | 0 - 1 | 0 - 0 | Avispa Fukuoka | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Okayama FC | 1 - 2 | 1 - 0 | V-Varen Nagasaki | ||||||
Russian Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Ural Yekaterinburg | 1 - 3 | 0 - 3 | FK Khimki | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Zenit St.Petersburg | 2 - 1 | 2 - 1 | Spartak Moscow | ||||||
Greece National A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | Olympiakos | 3 - 0 | 2 - 0 | AEK Athens | ||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | PAOK Saloniki | 0 - 0 | 0 - 0 | Aris Thessaloniki | ||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | Panathinaikos | 3 - 2 | 3 - 2 | OFI Crete | ||||||
Ukraine Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Lviv | 0 - 2 | 0 - 1 | Illichivets mariupol | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Dnipro-1 | 3 - 0 | 2 - 0 | Vorskla Poltava | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Kolos Kovalivka | 2 - 0 | 0 - 0 | Dynamo Kyiv | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Zorya | 1 - 1 | 0 - 1 | Desna Chernihiv | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | PFC Oleksandria | 2 - 2 | 0 - 2 | Shakhtar Donetsk | ||||||
Romania - Division A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Chindia Targoviste | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Bucuresti | ||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Botosani | 0 - 2 | 0 - 0 | CS Universitatea Craiova | ||||||
Poland Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Legia Warszawa | 1 - 2 | 0 - 1 | Pogon Szczecin | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Piast Gliwice | 1 - 1 | 0 - 1 | Cracovia Krakow | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Slask Wroclaw | 1 - 2 | 1 - 1 | Lechia Gdansk | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Lech Poznan | 4 - 0 | 4 - 0 | Jagiellonia Bialystok | ||||||
Croatia Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 17:55 | FT | NK Lokomotiva Zagreb | 1 - 1 | 1 - 0 | Hnk Gorica | ||||||
19 Jul 2020 20:05 | FT | Hajduk Split | 2 - 3 | 1 - 2 | NK Rijeka | ||||||
Bulgaria Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Slavia Sofia | 2 - 1 | 1 - 0 | Botev Plovdiv | ||||||
Slovenia Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | NK Mura 05 | 1 - 1 | 0 - 0 | NK Aluminij | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Triglav Gorenjska | 1 - 4 | 0 - 0 | Ask Bravo | ||||||
19 Jul 2020 19:15 | FT | NK Maribor | 2 - 1 | 1 - 0 | Domzale | ||||||
19 Jul 2020 19:15 | FT | NK Olimpija Ljubljana | 1 - 2 | 0 - 1 | Tabor Sezana | ||||||
19 Jul 2020 19:15 | FT | NK Rudar Velenje | 0 - 2 | 0 - 2 | NK Publikum Celje | ||||||
Belarus Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:45 | FT | FC Minsk | 2 - 1 | 1 - 1 | Energetik Bgu Minsk | ||||||
19 Jul 2020 16:45 | FT | Neman Grodno | 0 - 0 | 0 - 0 | Shakhter Soligorsk | ||||||
19 Jul 2020 18:45 | FT | Torpedo Zhodino | 0 - 0 | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||||||
Vietnam First Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 09:30 | FT | Đắk Lắk | 1 - 1 | 0 - 0 | Đồng Tháp | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Đồng Tâm Long An | 0 - 0 | 0 - 0 | PVF CAND | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Huế | 1 - 0 | 0 - 0 | Khánh Hòa | ||||||
Denmark 1.Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Roskilde | 1 - 0 | 1 - 0 | Fredericia | ||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Kolding IF | 2 - 2 | 2 - 0 | Fremad Amager | ||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Nykobing Falster | 0 - 2 | 0 - 1 | Vendsyssel | ||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Naestved | 0 - 2 | 0 - 0 | Hvidovre IF | ||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Skive IK | 3 - 2 | 0 - 1 | Herfolge Boldklub Koge | ||||||
19 Jul 2020 12:00 | FT | Vejle | 1 - 1 | 0 - 1 | Viborg | ||||||
Moldova Divizia Nationala Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Sfintul Gheorghe | 3 - 1 | 2 - 1 | Milsami | ||||||
Andorra Super league Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Ce Carroi | 0 - 2 | 0 - 0 | Atletic Escaldes | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Ordino | 0 - 5 | 0 - 3 | UE Santa Coloma | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Ue Engordany | 0 - 0 | 0 - 0 | Inter Club Escaldes | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | UE Sant Julia | 0 - 2 | 0 - 0 | Santa Coloma | ||||||
Korea K League Challenge Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Chungnam Asan | 0 - 2 | 0 - 0 | Anyang | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Daejeon Citizen | 1 - 4 | 0 - 2 | Suwon FC | ||||||
Lithuania - 1. Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Baltija Panevezys | 1 - 2 | 0 - 1 | FK Zalgiris Vilnius | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Banga Gargzdai | 0 - 2 | 0 - 2 | Suduva | ||||||
Poland - 2. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 11:40 | FT | Belchatow | 0 - 0 | 0 - 0 | Puszcza Niepolomice | ||||||
19 Jul 2020 14:10 | FT | Radomiak Radom | 3 - 0 | 1 - 0 | Miedz Legnica | ||||||
19 Jul 2020 16:40 | FT | Gks Jastrzebie | 0 - 0 | 0 - 0 | LKS Nieciecza | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Odra Opole | 1 - 0 | 0 - 0 | Olimpia Grudziadz | ||||||
Austria Erste Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 09:30 | FT | Liefering | 5 - 2 | 2 - 1 | Grazer AK | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Fukushima United FC | 1 - 1 | 0 - 1 | Fujieda Myfc | ||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Grulla Morioka | 1 - 4 | 1 - 1 | Kataller Toyama | ||||||
19 Jul 2020 08:00 | FT | Imabari FC | 1 - 0 | 1 - 0 | Cerezo Osaka U23 | ||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Yokohama Scc | 2 - 1 | 1 - 1 | Azul Claro Numazu | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Gifu | 1 - 0 | 0 - 0 | Roasso Kumamoto | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Blaublitz Akita | 1 - 0 | 1 - 0 | AC Nagano Parceiro | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Gamba Osaka U23 | 2 - 4 | 0 - 2 | Kagoshima United | ||||||
19 Jul 2020 11:00 | FT | Gainare Tottori | 1 - 0 | 0 - 0 | Kamatamare Sanuki | ||||||
Sweden Div 1 Sodra Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 11:30 | FT | Qviding FIF | 1 - 0 | 0 - 0 | Eskilsminne IF | ||||||
19 Jul 2020 13:00 | FT | Lunds BK | 1 - 2 | 0 - 0 | Motala AIF | ||||||
19 Jul 2020 13:00 | FT | Oskarshamns AIK | 1 - 2 | 0 - 1 | IFK Varnamo | ||||||
19 Jul 2020 13:00 | FT | Trollhattan | 1 - 3 | 1 - 2 | Assyriska Turab Ik Jkp | ||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Skovde AIK | 2 - 0 | 1 - 0 | Tvaakers IF | ||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Utsiktens BK | 2 - 1 | 2 - 1 | Fc Linkoping City | ||||||
Finland Ykkonen Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Mp Mikkeli | 2 - 1 | 1 - 0 | Ac Kajaani | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Gnistan | 0 - 3 | 0 - 0 | KTP Kotka | ||||||
Georgia Primera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | Dinamo Tbilisi | 1 - 2 | 0 - 1 | Dila Gori | ||||||
Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 21:00 | FT | Cultural Leonesa | 4 - 1 | 1 - 1 | Yeclano Deportivo | ||||||
19 Jul 2020 21:00 | FT | Cartagena | 0 - 0 | 0 - 0 | Atletico Baleares | ||||||
Turkey 2 Ligi A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:30 | FT | Eskisehirspor | 0 - 3 | 0 - 1 | Boluspor | ||||||
19 Jul 2020 15:30 | FT | Osmanlispor | 4 - 3 | 1 - 2 | Balikesirspor | ||||||
Sweden Div 2 Norrland Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 13:00 | FT | Haninge | 7 - 0 | 5 - 0 | Tegs Thoren ff | ||||||
19 Jul 2020 13:00 | FT | IFK Lulea | 1 - 0 | 1 - 0 | Ifk Berga | ||||||
19 Jul 2020 14:30 | FT | Vasalunds IF | 4 - 0 | 2 - 0 | Ik Frej Taby | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Karlslunds If Hfk | 3 - 0 | 2 - 0 | Karlstad BK | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Sandvikens IF | 1 - 2 | 0 - 1 | IF Sylvia | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Nykopings BIS | 1 - 3 | 1 - 2 | Taby | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Brommapojkarna | 1 - 0 | 1 - 0 | Gefle IF | ||||||
Ukraine Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Fk Avanhard Kramatorsk | 1 - 1 | 0 - 0 | Ahrobiznes Volochysk | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Prykarpattya Ivano Frankivsk | 1 - 2 | 1 - 2 | Balkany Zorya | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Hirnyk Sport | 2 - 1 | 2 - 1 | Cherkashchyna Akademiya | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Mynai | 2 - 1 | 0 - 0 | Metalurh Zaporizhya | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Mfk Vodnyk Mikolaiv | 1 - 2 | 1 - 0 | Inhulets Petrove | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Volyn | 2 - 0 | 0 - 0 | Metalist 1925 Kharkiv | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Chernomorets Odessa | 5 - 0 | 3 - 0 | Kremin Kremenchuk | ||||||
Norway 2 Division A Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:30 | FT | IF Floya | 0 - 6 | 0 - 2 | Skeid Oslo | ||||||
Lithuania - 2. Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Atmosfera Mazeikiai | 3 - 2 | 1 - 2 | Trakai Ii | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Dainava Alytus | 1 - 2 | 0 - 1 | Hegelmann Litauen | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Kauno Zalgiris Ii | 3 - 2 | 2 - 1 | Bfa | ||||||
Iceland Ladies Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Nữ Umf Selfoss | 2 - 1 | 0 - 1 | Nữ Thor Ka Akureyri | ||||||
Estonia Esi Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Kohtla Jarve Jk Jarve | 1 - 1 | 0 - 0 | Nomme United | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Parnu Jk | 2 - 0 | 1 - 0 | Tallinna Levadia 2 | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Vandra Jk Vaprus | 1 - 3 | 1 - 2 | Flora Tallinn Ii | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Maardu Fc Starbunker | 1 - 1 | 1 - 0 | Elva | ||||||
19 Jul 2020 16:59 | FT | Tartu JK Tammeka B | 1 - 2 | 1 - 0 | Parnu Linnameeskond | ||||||
Japan Women Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Nữ Vegalta Sendai | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ Albirex Niigata | ||||||
19 Jul 2020 10:00 | FT | Nữ Beleza | 1 - 0 | 0 - 0 | Nữ Kanagawa University | ||||||
Japan Women Division 2 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 08:00 | FT | Nữ Nagano Parceiro | 0 - 1 | 0 - 0 | Nữ As Elfen Sayama | ||||||
Albania Super league Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 16:45 | FT | Ks Bylis | 0 - 3 | 0 - 2 | KF Laci | ||||||
19 Jul 2020 19:45 | FT | Teuta Durres | 0 - 0 | 0 - 0 | Partizani Tirana | ||||||
19 Jul 2020 19:45 | FT | Vllaznia Shkoder | 1 - 0 | 0 - 0 | KS Perparimi Kukesi | ||||||
Poland 3. Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 12:05 | FT | Resovia Rzeszow | 1 - 0 | 0 - 0 | Widzew lodz | ||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Gryf Wejherowo | 0 - 3 | 0 - 2 | Gornik Polkowice | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Blekitni Stargard Szczecinski | 2 - 3 | 2 - 2 | Garbarnia Krakow | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Olimpia Elblag | 2 - 1 | 1 - 0 | Ks Legionovia Legionowo | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | 2 - 0 | GKS Katowice | ||||||
19 Jul 2020 16:30 | FT | Skra Czestochowa | 2 - 2 | 0 - 0 | Pogon Siedlce | ||||||
19 Jul 2020 16:40 | FT | Gornik Leczna | 2 - 2 | 2 - 1 | Stal Rzeszow | ||||||
19 Jul 2020 17:00 | FT | Bytovia Bytow | 1 - 1 | 0 - 0 | Lech Poznan B | ||||||
19 Jul 2020 18:00 | FT | Znicz Pruszkow | 3 - 2 | 1 - 1 | Elana Torun | ||||||
Iran League Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:45 | FT | Baderan Tehran | 3 - 1 | 1 - 1 | Fajr Sepasi | ||||||
Brazil Pernambucano Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Afogados Ingazeira Pe | 1 - 0 | 0 - 0 | Vitoria Pe | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Reet | 5 - 0 | 2 - 0 | Petrolina Pe | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Salgueiros AC | 1 - 2 | 1 - 1 | Nautico PE | ||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Sport Club Recife | 1 - 2 | 0 - 1 | Santa Cruz (PE) | ||||||
Japan Football League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 06:00 | FT | Kochi United | 1 - 1 | 0 - 0 | Yokogawa Musashino | ||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Kagura Shimane | 2 - 1 | 1 - 0 | Sony Sendai FC | ||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Mio Biwako Shiga | 3 - 3 | 2 - 0 | Suzuka Unlimited | ||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Veertien Mie | 0 - 0 | 0 - 0 | Tegevajaro Miyazaki | ||||||
19 Jul 2020 07:00 | FT | Verspah Oita | 1 - 0 | 0 - 0 | Maruyasu Industries | ||||||
United Soccer League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 00:00 | FT | Indy Eleven | 2 - 1 | 1 - 0 | Sporting Kansas City ii | ||||||
19 Jul 2020 00:35 | FT | Atlanta United Fc Ii | 2 - 2 | 1 - 1 | Memphis 901 | ||||||
19 Jul 2020 00:35 | FT | Bethlehem Steel | 0 - 6 | 0 - 2 | Pittsburgh Riverhounds | ||||||
19 Jul 2020 01:05 | FT | Louisville City | 0 - 1 | 0 - 0 | St Louis Lions | ||||||
19 Jul 2020 01:05 | FT | Tacoma Defiance | 3 - 0 | 1 - 0 | Portland Timbers B | ||||||
Belarus Pershaya Liga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Oshmyany | 2 - 3 | 1 - 1 | Krumkachy | ||||||
Australia New South Wales Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 06:00 | Mt Druitt Town Rangers | ? - ? | ? - ? | A.p.i.a. Leichhardt Tigers | |||||||
19 Jul 2020 06:00 | Sydney United | ? - ? | ? - ? | Sutherland Sharks | |||||||
19 Jul 2020 06:00 | Wollongong Wolves | ? - ? | ? - ? | Blacktown City Demons | |||||||
Australia Capital Gatorade Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 06:00 | FT | Cooma Tigers | 4 - 0 | 1 - 0 | Tuggeranong United | ||||||
19 Jul 2020 06:00 | FT | Gungahlin United | 5 - 0 | 1 - 0 | Woden Weston | ||||||
Australia New South Wales Northern Premier League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 05:30 | FT | Broadmeadow Magic | 3 - 1 | 1 - 0 | Charleston City Blues | ||||||
19 Jul 2020 05:30 | FT | Adamstown Rosebuds | 1 - 3 | 0 - 2 | Edgeworth Eagles | ||||||
19 Jul 2020 05:30 | FT | Maitland | 4 - 1 | 3 - 1 | Lake Macquarie | ||||||
Spanish Bizkaia-Tercera Division Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 17:30 | FT | Gimnastica Torrelavega | 1 - 1 | 0 - 1 | Rayo Cantabria | ||||||
19 Jul 2020 18:30 | FT | Ourense | 2 - 1 | 1 - 0 | Arosa Sociedad Cultural | ||||||
19 Jul 2020 19:00 | FT | Gimnastica Segoviana | 0 - 0 | 0 - 0 | Arandina | ||||||
19 Jul 2020 21:00 | FT | Cd Coria | 0 - 1 | 0 - 1 | Cacereno | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Honka Akatemia | 1 - 0 | 1 - 0 | Kiffen | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Klubi 04 | 2 - 0 | 1 - 0 | Jazz | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Tpv Tampere | 2 - 2 | 1 - 2 | Grifk | ||||||
Finland - Kakkonen Lohko Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Oulun Ls | 1 - 2 | 0 - 1 | Vifk Vaasa | ||||||
19 Jul 2020 15:00 | FT | Jakobstads Bollklubb | 2 - 3 | 0 - 3 | Jyvaskyla JK | ||||||
Iceland 4 Deild Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Smari 2020 | 2 - 1 | 2 - 0 | Hordur Isafjordur | ||||||
Estonia Teine Liiga Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Voru Jk | 0 - 1 | 0 - 0 | Jk Tallinna Kalev Iii | ||||||
19 Jul 2020 14:00 | FT | Jk Welco Elekter | 3 - 0 | 2 - 0 | Rakvere Flora | ||||||
19 Jul 2020 16:00 | FT | Viimsi Mrjk | 0 - 1 | 0 - 1 | Laanemaa Haapsalu | ||||||
19 Jul 2020 17:00 | FT | Keila Jk | 4 - 4 | 0 - 2 | Paide Linnameeskond B | ||||||
19 Jul 2020 17:00 | FT | Tabasalu Charma | 5 - 0 | 3 - 0 | Nomme Jk Kalju Ii | ||||||
National Women's Soccer League Challenge Cup Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 03:00 | FT | Ol Reign Womens | 0 - 0 | 0 - 0 | Chicago Red Stars Womens | ||||||
Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 20:00 | Concordia Sc | ? - ? | ? - ? | Atletico Tubarao Sc | |||||||
Brazil Campeonato Cearense Division 1 Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 20:00 | FT | Ceara | 1 - 0 | 1 - 0 | Ferroviario Ce | ||||||
Chinese Taipei Intercity League Sonuçlar |
|||||||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Tatung | 7 - 1 | 4 - 0 | Ntupes | ||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Taiwan Power | 5 - 4 | 2 - 1 | Taicheng Lions | ||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Hang Yuen | 2 - 0 | 1 - 0 | Ming Chuan University | ||||||
19 Jul 2020 09:00 | FT | Taichung Futuro | 0 - 1 | 0 - 1 | Tainan City |
Toplam maçlar: 241
Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
lig (result)
- English Premier League
- Italy Serie A
- Spanish La Liga
- Germany Bundesliga
- French Ligue 1
- Spain Upercopa
- Capital One Cup
- Super Cup European
- World Cup Qualification (Asia)
- World Cup Qualification (Africa)
- World Cup Qualification (Oceanian)
- Europa League
- Champions League
- Olympic
- SEA Games
- England FA Cup
- Concacaf Gold Cup
- African Nations Cup
- FIFA Club World Cup
- Copa Libertadores
- Korea League Classic
- Vietnam
- J-League Division 1
- World Cup Qualification (Europe)
- World Cup Qualification (Northern America)
- World Cup Qualification (Southern America)
- World Cup
- EURO
- Germany Super Cup
- Italy Super Cup
- World Cup Playoffs
- Sea Games Womens Football
- African Nations Championship
- AFF Suzuki Cup
- Copa America
- UEFA Nations League
- AFF U22
- Euro 2020
- Finalissima CUP
- Southern Ladies Cup
- Johan Cruijff Schaal
- UEFA European Women's Championship
- Europa Conference League Cup
- South Asian Football Federation Cup
- UAFA Club Cup
- UEFA Women's Nations League
- CONCACAF Nations League
- FIFA Women World Cup
- Conmebol-Sudamericano Women
- AFF Women’s Championship
- North Central America Leagues Cup
- South Africa Confederations Cup
Ad Tags
Soccer188 email contact (for ads & more):